www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> предателството


Страници: (7) 1 2 [3] 4 5 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> предателството, как действат службите
Публикувано на: 20.4.2008, 18:59
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Тихичко,редактирах поста.Дължа ти едно извинение!
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Току що пристигам от вторият ми вече роден град София.Ходих да подпиша пълномощно и жалба по делото на една адвокатка,препоръчана ми от мой познат адвокат от тука и оказала се землячка.
Жалбата по делото,която е написала от мое име е...просто перфектна-уцелила е абсолютно точно слабите места на присъдата и даже я похвалих в стил:"Абе да не би на тебе да се е случило,пък аз да съм сънувал?!"Уморен и доволен съм,макар че сигурно скоро моя втори роден град ще ме призове отново...
Това за по-сведущите.Пак за тях,а и за всички,които ме подкрепят в тая битка:поклон и дълбоко Благодаря!

Само ВИЕ ми останахте,приятели!
И Малкият Кръг!
Ден грее!
PM
Top
Миро
Публикувано на: 23.4.2008, 10:25
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Кураж, Мещер! Всеки има своите изпитания, важното е да сме чисти пред себе си и Бога, за да не се срамуваме след това пред децата си. smil4334abded4493.gif
PMUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 23.4.2008, 13:36
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



В крайна сметка ще им разкажем играта на копелетата, както и досега им я разказвахме!
Мещер, с теб сме!


--------------------
PM
Top
anti666
Публикувано на: 15.5.2008, 13:21
Quote Post












Мещер, туркинята пак е вдигнала шум из форума на Атака. Раздава интервюта във вестника им, обяснява се в любов на Волен, жалва се че и откраднали колата (пак ли бееее?). Да му имам подръжниците.

"Готова съм да застана пред съда и да защитя Волен Сидеров по делото за дискриминация, което се води срещу него. Това заяви вчера пред в. "Атака" етническата туркиня от Дулово Нора Николова. Сидеров е единственият български политик, който ме прие и разговаря с мен миналата година, разказа тя. Направи го с уважение и достойнство, независимо, че знаеше че съм туркиня, каза Николова.
Бях и на митинга на АТАКА в Кърджали против базите на САЩ. Там Волен Сидеров заяви, че ще защитава с цената на живота си всички български граждани, независимо от етническа, верска или национална принадлежност, добави туркинята от Дулово.
ДПС налага икономически геноцид на българите в смесените райони, категорична бе Нора Николова. Българите там не могат да си намерят работа и са преследвани от активистите на Доган. Николова, която има смесен брак, разказа че турци са заплашвали с кастриране мъжа є - българин. Заради противопоставянето на ДПС съпругът є Венелин Недев, който е с висше образование е безработен, въпреки че в общината дават служби на малограмотни турци. Откраднаха ни колата, счупиха прозорците на дома ни, а вчера ни отмъкнаха и десет декара жито, направо от нивата, защото сме против ДПС, оплака се жената."
Top
anti666
Публикувано на: 15.5.2008, 13:31
Quote Post












И в същото време четем това.
http://www.vestnikataka.com/?module=displa...768&format=html

Може би Георги познава въпросния "нацист" и може да ни каже дали въобще е такъв или просто е решил човека да носи древнобългарската слънчева свастика и някои отговорни другари са се подразнили от това.
Top
anti666
Публикувано на: 15.5.2008, 14:01
Quote Post












А я да видим какво казва кметът на Ст.Загора за носенето на този древен символ
"Ръководството на Община Стара Загора остро възразява срещу всяка проява на неонацизъм, а решението, според проф. Танчев, ще бъде взето на базата на закона и морала."
Коминистите много обичат да говорят за морал. Докато ограбват България.
А тук пък лидера на Атака-Ст.Загора казва следното;
"Повод за това е появата му на тържествата в Деня на Българската армия - 6 май с нацистка значка. Според лидера на "Атака" в Стара Загора Михаил Михайлов, това е недопустимо."
Другарю Михайлов, 6 май не е само празник на българската армия (дето вече я няма), но и древен български празник. Тук Йордан е пуснал цяла тема за Гергьовден. Така че носенето на слънчевата свастика, символизира кръговрата със слизането на Плеядите в надир и си е съвсем на място да го носи на този ден. Но той, другарят комунист тия работи във френската гимназия, където приемаха деца на комунета не ги е учил. Нито пък баща му, активен борец и партизански ятак му ги е казвал. Нацистки символ и толкоз.
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (anti666 @ May 15 2008, 01:21 PM)
Мещер, туркинята пак е вдигнала шум из форума на Атака. Раздава интервюта във вестника им, обяснява се в любов на Волен, жалва се че и откраднали колата (пак ли бееее?). Да му имам подръжниците.

"Готова съм да застана пред съда и да защитя Волен Сидеров по делото за дискриминация, което се води срещу него. Това заяви вчера пред в. "Атака" етническата туркиня от Дулово Нора Николова. Сидеров е единственият български политик, който ме прие и разговаря с мен миналата година, разказа тя. Направи го с уважение и достойнство, независимо, че знаеше че съм туркиня, каза Николова.
Бях и на митинга на АТАКА в Кърджали против базите на САЩ. Там Волен Сидеров заяви, че ще защитава с цената на живота си всички български граждани, независимо от етническа, верска или национална принадлежност, добави туркинята от Дулово.
ДПС налага икономически геноцид на българите в смесените райони, категорична бе Нора Николова. Българите там не могат да си намерят работа и са преследвани от активистите на Доган. Николова, която има смесен брак, разказа че турци са заплашвали с кастриране мъжа є - българин. Заради противопоставянето на ДПС съпругът є Венелин Недев, който е с висше образование е безработен, въпреки че в общината дават служби на малограмотни турци. Откраднаха ни колата, счупиха прозорците на дома ни, а вчера ни отмъкнаха и десет декара жито, направо от нивата, защото сме против ДПС, оплака се жената."

В кой брой е интервюто,Анти666?
Тия неща,които цитираш са много стари.На 30.08.07г. и двамана са напуснали България в посока Канада.
Баннат съм от форума на атака,затова който може да копира и пейства тука ако има нови бисери от тия двамата.
PM
Top
Миро
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



QUOTE
Така че носенето на слънчевата свастика, символизира кръговрата със слизането на Плеядите в надир и си е съвсем на място да го носи на този ден.

В случая обаче не ставаше въпрос за слънчевата свастика, а за нещо съвсем друго, и аз съм го виждал като нацистки знак и няма нищо общо с каквито и да било български елементи(поне на мен ми "звучеше" така). Две разперени встрани криле и под тях, по средата, един най-обикновен равнораменен кръст в кръг. Кръстът сам за себе си може да се приеме, но в съчетание с другото ...
PMUsers Website
Top
Йордан_13
Публикувано на: 16.5.2008, 10:06
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Миро @ May 16 2008, 07:43 AM)
QUOTE
Така че носенето на слънчевата свастика, символизира кръговрата със слизането на Плеядите в надир и си е съвсем на място да го носи на този ден.

В случая обаче не ставаше въпрос за слънчевата свастика, а за нещо съвсем друго, и аз съм го виждал като нацистки знак и няма нищо общо с каквито и да било български елементи(поне на мен ми "звучеше" така). Две разперени встрани криле и под тях, по средата, един най-обикновен равнораменен кръст в кръг. Кръстът сам за себе си може да се приеме, но в съчетание с другото ...

Ако става въпрос за орела хванал в ноктите си соларния слънчев кръг, както го описваш ти, значи отново не става въпрос за нацистки знаци. Дори обърната свастика не е нацистки символ, както и петолъчката не е комунистически символ. Това са взаимствани символи, за да оправдаят и онагледят определени идеологически системи.

Според мене, цялата работа е действие на комунистите в Атака, тъй като тя си е изцяло комунистическа партия. Комунистите много обичат да отлъчват, убиват и назидават "фашистите". За тях борбата с "фашизма" е символ-верую на житейския им път. Най-лесно е, да обявят някого за "фашист", за да го премахнат.
Пък тоя, Михайлов, със сигурност е отявлен комуняга, личи му по стила на действие и отношението към "фашистките символи".
Факт, че Скат, цяло Дискусионно студио С Велизара откриха за комунигите, да си хортуват и там гостува шефа на БКП, става съвсем ясно, че Сидер, отново се е върнал към партията на своите родители, тази "ядачка на души", както самият бе писал той. Смех, смех...
PMEmail Poster
Top
Публикувано на: 16.5.2008, 11:07
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



smil3dbd4d8676346.gif
"Случая Антон" някой може да разглежда като един "частен случай" но дали е така? Той е една точна илюстрация на ставащото в нашата ПРЕКРАСНА РОДИНА БЪЛГАРИЯ. Ние от преди 8-10 години предупреждаваме за тази упасност. За поредните спектакли които се планират и разиграват в страната, под умелата режисура на 'НЯКОГО'.
СДС, Кобурга, Атака сега се очертава "Бат Бойко"
Важното е в случея, че Антон устоя и издържа, за сега, и се надяваме въобще ще издържи до край.
Да не бързаме да се радваме на лесна обаче победа. Може би агнето ще стане КОЧ - ПРАЗ на български, докато заслужим да го изедем в чест на Антон, на който всички трябва да помагаме, кой с каквото може, и за благото на българите.
Подръжници, ако наистина сте сериозни и заредени с енергия, напишете в " гугал" гиап и четете от името на колективая ГИАП съм готов да отговарям на всякакви мвъпроси.
А, АНТОН, да бъде здрав и храни агнерто.

за ГИАП

с.в.
PM
Top
ime
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 484
Дата на регистрация: 10-July 06



що му викаш "Бат Бойко"? Никакъв Бат не е. Той е Чифут Бойко.


--------------------
"????????? ?? ?? ?????? — ???? ?????????"
PMUsers Website
Top
blag009
Публикувано на: 17.5.2008, 20:44
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 234
Участник # 49
Дата на регистрация: 27-July 05



QUOTE (meshter_at @ Feb 14 2007, 04:20 PM)
Единствено по свидетелските показания на двамата съпрузи.

Мещера, почнах да чета твоята одисея.Съжалявам, че не съм я прочел по-рано да ти дам някои съвети от моя гледна точка. С риск да ми се расърдиш, но според мен си допуснал някои не логични грешки.
1.Трябвало е от началото на историята да потърсиш адвокат.Все пак бил си в централата на Атака и не е било лошо да потърсиш правен съвет!!!
2.Предполагам, че ако си имал адвокат той може би, би те посъветвал как точно да ходиш до София в РПУ-то и ТО доколкото причетох 6-7 пъти???
3.От тук има един много интересен въпрос- Ако нямаш финасовата възможност да ходиш до София...каква е процедурата?????
4.Според мен , още в началото си допуснал грешка като казваш , че Нора е туркиня??? Това няма нищо общо със случката.Дори още в началото ти е било внушено, за да подцениш ситуацият!
5.Е, след като така и иначе са намерили мерджана, а доколкото разбрах ИМЕННО, че са от Атака и са им откраднали колата, са купили Опел за - 900 лв.
6.Хей така за протокола , можеш ли да разбереш дали Опела е още при тях и ако не ... за колко са го продали?
За сега това е !!!!
Колкото до Атака, в момента в който Сидеров вкара в НС сина на Капка... просто ми станаха безинтересни!!!!
Кибик Блаже


--------------------
???? ?????? ??? ???????? ????? ??????? ??, ?? ?????? ?????????!"
PMEmail PosterUsers Website
Top
anti666
Публикувано на: 18.5.2008, 10:27
Quote Post












Мещер, не си само ти баннат от там. Аз понякога влизам чрез прокси, защото в блатото на Владко все още има тук-таме по някой читав човек. Точно затова ти копирах нейния пост, който е от 15.05, има и още.Ще извиняваш обаче, но нямам време и нерви да им чета на такива писанията. Този неин пост ми се наби в очите, защото ми прави много неприятно впечатление, когато някой хвърля кал по човек, който дори дори не е там. Туркинята в момента се е развихрила. Явно в Канада е безработна и си уплътнява времето да виси в нета да величае Волен и да се жалва колко е била репресирана в България.
Top
Публикувано на: 18.5.2008, 10:43
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (blag009 @ May 17 2008, 08:44 PM)
QUOTE (meshter_at @ Feb 14 2007, 04:20 PM)
Единствено по свидетелските показания на двамата съпрузи.

Мещера, почнах да чета твоята одисея.Съжалявам, че не съм я прочел по-рано да ти дам някои съвети от моя гледна точка. С риск да ми се расърдиш, но според мен си допуснал някои не логични грешки.
1.Трябвало е от началото на историята да потърсиш адвокат.Все пак бил си в централата на Атака и не е било лошо да потърсиш правен съвет!!!
2.Предполагам, че ако си имал адвокат той може би, би те посъветвал как точно да ходиш до София в РПУ-то и ТО доколкото причетох 6-7 пъти???
3.От тук има един много интересен въпрос- Ако нямаш финасовата възможност да ходиш до София...каква е процедурата?????
4.Според мен , още в началото си допуснал грешка като казваш , че Нора е туркиня??? Това няма нищо общо със случката.Дори още в началото ти е било внушено, за да подцениш ситуацият!
5.Е, след като така и иначе са намерили мерджана, а доколкото разбрах ИМЕННО, че са от Атака и са им откраднали колата, са купили Опел за - 900 лв.
6.Хей така за протокола , можеш ли да разбереш дали Опела е още при тях и ако не ... за колко са го продали?
За сега това е !!!!
Колкото до Атака, в момента в който Сидеров вкара в НС сина на Капка... просто ми станаха безинтересни!!!!
Кибик Блаже

Блаже,не ме питай откъде съм намирал пари да ходя до София.Само ще ти кажа,че малко остана да се разведа...
Другата процедура е: с белезниците,в патрулката,и по етапен ред...
Не потърсих адвокат щото НЕ ВЯРВАХ,че в България може да бъде осъден невинен човек!Сега имам адвокат...
Казвам,че нора е тукиня защото това е факт.
Мерцедеса им прашасва в нещо като навес,гараж.Пуснал съм снимки в галерията.Опела отдавна не го виждам,явно е продаден.Ха,сега се сетих,че и на мене искаха да ми го пробутат,продадат! smil4334aa44c7e89.gif
-------------------
Макар че от атака изобщо не ми помогнаха,останах лоялен.И сега съм лоялен,но вече не съм от атака.По разбираеми причини.
Бъди здрав и идвай по-често! smil4334abded4493.gif
ПС:Не знам за колко са продали опела,беше му се счупила май скоростна кутия нещо.Но не го и виждам да се движи из околията.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (7) 1 2 [3] 4 5 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020