www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> предателството


Страници: (7) « първа ... 2 3 [4] 5 6 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> предателството, как действат службите
Публикувано на: 18.5.2008, 10:46
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (anti666 @ May 18 2008, 10:27 AM)
Мещер, не си само ти баннат от там. Аз понякога влизам чрез прокси, защото в блатото на Владко все още има тук-таме по някой читав човек. Точно затова ти копирах нейния пост, който е от 15.05, има и още.Ще извиняваш обаче, но нямам време и нерви да им чета на такива писанията. Този неин пост ми се наби в очите, защото ми прави много неприятно впечатление, когато някой хвърля кал по човек, който дори дори не е там. Туркинята в момента се е развихрила. Явно в Канада е безработна и си уплътнява времето да виси в нета да величае Волен и да се жалва колко е била репресирана в България.

Анти 666,моля те,не ги чети само ги копирай и ги качи тук.
1.за да не излезе,че си говоря сам и се величая по някакъв начин.
2.тая мърша,щом може от канада да длезе във форума на атака,може да влезе и тук.Но не влиза,нали?!
-----------------
Или поне кажи заглавието на темата,аз ще ида в някой клуб да й видя бисерите.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 18.5.2008, 11:35
Quote Post












Значи, Мещер - може от къщи също да отвориш кашираната информация. Мисля, че бана по айпи тогава не действа. Иди на Google.com и напиши "Нора Николова фашист". След като ти отвори търсачката разни сайтове, иди на атакисткия форум, но отвори долу, където пише Cached. По този начин ти не влизаш с самия сайт, а само отваряш складираното. Не ми се спами тук с нейните хвалебствия към вожда.
Top
Публикувано на: 18.5.2008, 12:43
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



И аз ще ги пропусна,но ще кача мненията на останалите участници в темата:

Stoicho
Hero Member
*****
Активен Активен

Публикации: 2357




Re: Кого у нас считат за фашист? - Аз знам, а вие???
« Отговор #3 -: 15 май 2008, 10:10:43 »

Цитат на: Nora Nikolova в 15 май 2008, 09:09:29
Кого у нас считат за фашист

Не турското население, а една партийна клика, пионки на Доган, ограбват своя електорат за повече власт


Отворено писмо до Волен Сидеров от една туркиня

Господин Сидеров, днешните управници и всички медии определят Атака като фашистка партия, а вас сравняват с Адолф Хитлер. Аз съм туркиня и вече от десет години гласувам за ДПС. От десет години съм свидетел как партията наречена "Движение за права и свободи" се подиграва със собствения си електорат, като лъже и се гаври с морала на хората, заблуждавайки ги, че се бори за някакви "права". В стремежа си към по-голяма икономическа власт тя най-вече ги отнема чрез своите служители онези слуги, които тя облече в държавни служби и власт, като им вмени чувството за богоизбраност и недосегаемост. Целта на това движение е електоратът, доведен до крайна бедност, да бъде лесно манипулируем и управляем. Създават се частни градове, какъвто е гр. Дулово, където не турското население, а една партийна клика, пионки на Доган, ограбват своя електорат за повече власт. Тези държавни служители са активисти на ДПС и са заели всички ключови места в управление община, кметство, служби по земеделие, социално подпомагане, данъчно и т. н. Директорът на областната дирекция по земеделието и горите Ерол Аден ми отне правото да закупя свободните терени, граничещи със стопански сгради, както и възможността да направя ферма за отглеждане на животни. Преди десет години за целта продадох апартамента си в гр. Варна, закупих 3 зърнокомбайна, трактори, напуснах града и се върнах в провинцията. Сега се занимавам със земеделие. Всичко, което съм постигнала е с много труд и мъка, без кредити и протекции, а само с пари отделени от залъка.
Това, с което не мога да се примиря е, че с една тъмна, незаконосъобразна сделка извършена под масата, някой с лека ръка отне десет години от живота ми и посегна на бъдещето на детето ми. В Силистра Ерол Адем не благоволи да ми даде никакво обяснение. Поисках компетентно мнение от Министерството на земеделието и горите, но се оказа, че обикновеният човек няма как да потърси и защити правото си в една умишлено недостъпна административна система. Ето това е един от белезите на фашизма.

Нора М. Николова,
с. Черник

"...Директорът на областната дирекция по земеделието и горите Ерол Аден ми отне правото да закупя свободните терени, граничещи със стопански сгради, както и възможността да направя ферма за отглеждане на животни."

...
Сега чакате Волен Сидеров да Ви оправя депесарските бакии!!!Приемете,че сте ВЪН от играта,както са милиони българи у нас.Да си турчин в България,да,това е привилегия!
--------------------------------------------------
Nora Nikolova
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 39




Re: Кого у нас считат за фашист? - Аз знам, а вие???
« Отговор #4 -: 15 май 2008, 10:10:52 »

Такива заблудени като теб за съжаление ги има много.
Не чакам нищо от никого, в момента съдя Българския съд в Стразбург за неспазване на българските закони.


Активен
Nora Nikolova
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 39




Re: Кого у нас считат за фашист? - Аз знам, а вие???
« Отговор #5 -: 15 май 2008, 10:10:32 »

Докато наивни хора като теб мислят за мен и ми правят характеристика без да ме познават, селският хитрец Доган в момента строи джамии, създава ислямски училища,дори наскоро по този повод е имало среща на имами и други ислямски функционери в гр. Дулово, на която среща не са допуснати журналисти - разбирате ли за какво иде реч?
-------------------------------------------------
Stoicho
Hero Member
*****
Активен Активен

Публикации: 2357




Re: Кого у нас считат за фашист? - Аз знам, а вие???
« Отговор #7 -: 15 май 2008, 10:10:58 »

Цитат на: Nora Nikolova в 15 май 2008, 10:10:52
Такива заблудени като теб за съжаление ги има много.
Не чакам нищо от никого, в момента съдя Българския съд в Стразбург за неспазване на българските закони.
Не знам кой е заблуденият,ама ти си една нахална кадъна и нищо повече!До вчера гласувахте без да знаете за какво и за кого,ама само за за ДПС,а сега :"Помощ,АТАКА...излъгаха ни!"
Жалки сте в претенциите си и в съществуването си!
--------------------------------------------------
Венелин Ненчев-Ата
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 42




Re: Кого у нас считат за фашист? - Аз знам, а вие???
« Отговор #8 -: 15 май 2008, 10:10:35 »



В началото на “Студената война” – 1947 г. - Алън Фостър Дълес – първият шеф на ЦРУ - заявява:

“Ние ще хвърлим всичкото злато на САЩ, цялата сила на САЩ за измамване и оглупяване на хората от социалистическия свят. Незабелязано ще подменим човешките ценности с фалшиви. КАК? Ще намерим единомишленици в тези страни и Русия. Ще разгърнем грандиозна по мащаби разложителна работа, ще изтръгнем социалната същност на литературата, ще насърчаваме автори, които втълпяват в човека култ към секса, насилието, садизма, предателството - тоест безнравствеността. Нужни са писания, осмиващи естествеността и почтеността като архаични отживелици. Простащината, наглостта, лъжата и измамата, пиянството и наркоманията, животинския страх сред хората, безсрамието, доносничеството и още много пороци заложени в човека трябва да се раздвижат. Така ще разклащаме поколение след поколение, ще предизвикваме ерозия и развращаване на младежта. Ще създадем човек с консумативна психика на елементарен потребител. Всичко това ще извършим под девиза: ЗАЩИТА ПРАВАТА НА ЧОВЕКА И ГРАЖДАНСКИТЕ МУ СВОБОДИ".
тоз пък на какъв кон го вее вятърът?!
---------------------------------------------------------------
Владо
Модератори
Hero Member
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 1270





Re: Кого у нас считат за фашист? - Аз знам, а вие???
« Отговор #9 -: 15 май 2008, 10:10:57 »

Значи, госпожо туркиня, вие 10 и повече години сте била от ДПС т.е. сте била за отцепване на части от България и присъединяването им към Турция, защитавала сте терористите който взривиха влака на Буново, искахте и получихте новини на турски език въобще пропагандирахте ислямизацията и потурчването на България. Знаете ли, че ние българските националисти сме против това? И когато някой от по вишестоящите от вас в ДПС ви попречи на поредната далавера, вие за една нощ станахте националист от АТАКА, и вече сте против гореизброените неща.Така ли?
-----------------------------------------------------
klisurka
Sr. Member
****
Активен Активен

Публикации: 311


Bulgaria forever , ATAKA forever !!!




Re: Кого у нас считат за фашист? - Аз знам, а вие???
« Отговор #10 -: 15 май 2008, 10:10:05 »

Цитат на: Владо в 15 май 2008, 10:10:57
Значи, госпожо туркиня, вие 10 и повече години сте била от ДПС т.е. сте била за отцепване на части от България и присъединяването им към Турция, защитавала сте терористите който взривиха влака на Буново, искахте и получихте новини на турски език въобще пропагандирахте ислямизацията и потурчването на България. Знаете ли, че ние българските националисти сме против това? И когато някой от по вишестоящите от вас в ДПС ви попречи на поредната далавера, вие за една нощ станахте националист от АТАКА, и вече сте против гореизброените неща.Така ли?
Напълно съм съгласна с мнението на Владо. Събуждам се тази сутрин и заявявам на всички:"До вчера бях от АТАКА, от днес съм от ДПС." Голям цинизъм е това. Вярвам, че има и осъзнали се турци, по- точно българо- мохамедани, но те никога няма да се опитват да втълпяват по форумите това и онова. Прекаленото афиширане означава лицемерие. Трудно е за вярване. А, Нора, какво мислят твоите хора за това твое превъплащение?

« Последна редакция: 15 май 2008, 19:07:32 от klisurka » Активен
Stoicho
Hero Member
*****
Активен Активен

Публикации: 2357




Re: Кого у нас считат за фашист? - Аз знам, а вие???
« Отговор #11 -: 15 май 2008, 10:10:03 »

Цитат на: Владо в 15 май 2008, 10:10:57
Значи, госпожо туркиня, вие 10 и повече години сте била от ДПС т.е. сте била за отцепване на части от България и присъединяването им към Турция, защитавала сте терористите който взривиха влака на Буново, искахте и получихте новини на турски език въобще пропагандирахте ислямизацията и потурчването на България. Знаете ли, че ние българските националисти сме против това? И когато някой от по вишестоящите от вас в ДПС ви попречи на поредната далавера, вие за една нощ станахте националист от АТАКА, и вече сте против гореизброените неща.Така ли?
Смешен плач на отлюспена кадъна.Няма начин,някои от тях са пре..ани,ама земите пак на някой от тяхните депесарчета ще ги дадат!
Николова,винаги има жертви!Приеми,че си една от тях!Другият вариант е среща с вожда на яхтата и...задна прашка.(прочетох,че това е любимата му поза и може да се разчита на снизхождението му)


Активен
man88nam
Sr. Member
****
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


005326


WWW


Re: Кого у нас считат за фашист? - Аз знам, а вие???
« Отговор #12 -: 15 май 2008, 16:04:06 »

Друго забелязах, иначе историята на госпожата е поучителна именно за онези, които се надяват на едно - а получават друго.

Опарила се от подобен технически вариант, нека я приемем госпожа Нора в редиците от симпатизанти, които тепърва трябва да се доказват - че са живи, че милеят за България, че са верни в началото, както и в края* на сътрудничеството ни.

Обаче видях един пасаж, в който госпожа Нора ни споменава, че съди държавата в Страсбург именно по тези причини, или най-общо казано - дискриминацията...

Ами ето и аз днес, получавам писмо от същата организация базирана у нас, че естеството на въпросите към заявлението ми за съдействие, нямали характер, който да ги касае тях. Въпреки заявките им за правораздаване, без разделяне по етнически признак, напротив, въпреки него но и заради него по същество. Така е регламентирано.

Къде е заблудата? - питам аз.

Значи, госпожата се е отнесла срещу България и съдействето е налице, виждайки че е даден ход срещу нас, срещу парите ни, че кой им плаща на малцинствата за делата и печалбите после? Нима те отделят от залъка си? Аз не мисля така. Или стоят си някъде някакви и разполагат с парите ни, докато ние се чудим коя дупка да покрием с увеличението на цените, та тези гамени се изживявав в ролята на манипулатори пред работодателя си, докато ни насилват нас.

Изплащане, плащане, възнаграждения...

Кой и по какъв начин е заслужил всъщност наградата си?
Признава ли я обществото ни?, докато други се ровят от незапомнени времена.

Нека госпожа Нора съобрази, че поврежда на държавата и българите в България, тъй както мнозина вече го правят.

Забележка:

Изричното условие на заявката ми бе, възмездната стойност според решението на Съда, да бъде разпределена по домовете за сираци, за бедните и онеправдани българи, за хоспиталите и нуждаещите се от лекарства болници, и не помня още какво. Защото аз няма да стана нито по-богат, нито по-беден с тези грешни пари български, ваши пари за нещастията ни.

Накрая да попитам:

- Некой намира ли разликата - какво иска един българин, спрямо исканията на останалите?, раззинали се в прозявка по пладне най-вероятно


Активен
ARWAY (media)
Сосипатор
Hero Member
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 1438





Re: Кого у нас считат за фашист? - Аз знам, а вие???
« Отговор #13 -: 15 май 2008, 16:04:18 »

Мещера кога-тогаз, ще им набере лайката.


Активен
?? ??
?? ??

? ????? ??? ????




http://www.save-darina.org/
Edelweiss
Full Member
***
Неактивен Неактивен

Публикации: 182





Re: Кого у нас считат за фашист? - Аз знам, а вие???
« Отговор #14 -: 15 май 2008, 22:10:31 »

Някои примати така и не разбраха, че сравненията на ПП "АТАКА" с фашизъм и т.н. е проява на идиотизъм в много прогресираща стадия. Този въпрос въобще не актуален сега и стига глупости. Толкова тъпа тема, ужас!!!




Активен
Любовта към отечеството превъзхожда всички световни добрини. Нашата свобода от нас зависи.
Г.С. Раковски
-------------------------------------------------------
man88nam
Sr. Member
****
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


005326


WWW


Re: Кого у нас считат за фашист? - Аз знам, а вие???
« Отговор #15 -: 15 май 2008, 22:10:49 »

Аз пък мисля, че госпожа Нора не е толкова тъпа, че да ни предлага тема, която тема се оказва в момента тъпа но за друг участник, който се е намерил по странен начин поканен да изрази мнението си и той, сиреч, да охули тъпотията на тематиката във форума

Никой не е задължен, ако няма какво да ни каже, или да се покаже пред обществото като способен за какво ли не, да продължи да упорства все нещо да каже, макар и нищо да не е казано по същество

Нека се съсредоточим върху последните думи, че мненията ни по темата и мненията извън темата, ги дели означението като Спам от означението като Тематика

Които са две различни неща Wink


Активен
ARWAY (media)
han asparuh
Hero Member
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 2542





Re: Кого у нас считат за фашист? - Аз знам, а вие???
« Отговор #16 -: 15 май 2008, 23:11:18 »

И аз знамр че най-свирепите фашисти сега са депесарите.Помислете как действат и ще се съгласите. В тази организация няма и помен от демократизъм , всичко се върши под строгия диктат на вождовете, които пък се подчиняват на директивите от Турция. А иначе знаят как да съдят държавата в Ст-раЗ-бург, което за обикновен българин е немислимо , дори да става въпрос за живота на близък.


Активен
Edelweiss
Full Member
***
Неактивен Неактивен

Публикации: 182





Re: Кого у нас считат за фашист? - Аз знам, а вие???
« Отговор #17 -: 16 май 2008, 00:12:48 »

Абсолютно. Обвиняват АТАКА за това, за което трябва да обвинят ДПС, защото именно ДПС изкуствено, чрез насилие и подкупи разпрострянява ислямски фанатизъм, сепаратизъм и фалшив нацизъм и то в чудовищни размери. Преди появата на ДПС гражданите на България са живели в мир и съгласие, защото такава е душевността на българина - той е великодушен, добронамерен и човечен. Така че, ДПС са нео фашисти - терористи !!!

А лицемерието, което лъха от туркинята е толкова зловонно, че не се трае, даже не исках да чета писанията и, за да не си осквернявам сетивата.


Активен
Любовта към отечеството превъзхожда всички световни добрини. Нашата свобода от нас зависи.
Г.С. Раковски
Edelweiss
Full Member
***
Неактивен Неактивен

Публикации: 182





Re: Кого у нас считат за фашист? - Аз знам, а вие???
« Отговор #18 -: 16 май 2008, 00:12:46 »

Така че, НЕКА СИ ИЗМИЕМ ОБРАЗА СЪС ЗДРАВОСЛОВНИЯ ПАТРИОТИЗЪМ И КАКТО Е КАЗАЛ ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ:
"НИМА Е МАЛКО ДА БЪДЕМ ЧОВЕЦИ!!"


Активен
Любовта към отечеството превъзхожда всички световни добрини. Нашата свобода от нас зависи.
Г.С. Раковски
briarnike
Hero Member
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 934




Re: Кого у нас считат за фашист? - Аз знам, а вие???
« Отговор #19 -: 16 май 2008, 05:05:09 »

Вие пък ,вместо да се зарадвате на новото постижение в науката ,дето го пръкна тройка пика ,само се дърляте с тия корифеи -тяхната м....не...разпасана! Глей те ся -всеки който не ще мафиот да го управлява,всеки който е против скандални заменки ,приватизации,тате -бате-баджанакизъма,опошляването,мутризацията,деградацията и всичко незаконно и противно е фашист.Другите са правоверни и високо морални -справка ВалюТоплото ,Р.Овч.,РП,и т.н.
Класика !!!Нейде в Ада Дявола си умират от кеф ..Щото ,най-голямо удовлетворение изпитвал когато на висок пост застанели продажен съдия и зъл управник ,пък ако царя бил страхливец и предател направо се пръскал от радост -нали суматилъка и иначе праведни хора ще дойдат при него кълнейки и Бог и Правдата ....
А ,я гледай ти, нищо ново под слънцето-туй го вярвали първите християни,после богомилите ,после мюсулманите ,после комунарите ....
Заявявам пред всички по-добре фашист ,отколкото да се присъединя към оная дяволска кохорта дето иб..мамата на всичко добро по тая докосната от Бог земя....
А вие?


Активен
Lazarka
Sr. Member
****
Неактивен Неактивен

Публикации: 487




Re: Кого у нас считат за фашист? - Аз знам, а вие???
« Отговор #20 -: 16 май 2008, 07:07:07 »

Да работиш земеделска работа 10 години хич не е лесно. И като се появи някой дебелог*з мързел да ти се кълчоти и да прави мизерии сигурно става доста гадно. Ако госпожата беше някой алчен боклук едва ли шеше изобщо да пише тука. А, че няма да време да пише редовно и да я познаваме с "бисери" по разни теми е разбираемо, ако работи на полето. Не я познавам, но познавам други хора, които гледат животни и градини по селата. Определено не киснат по форумите.


Активен
man88nam
Sr. Member
****
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


005326


WWW


Re: Кого у нас считат за фашист? - Аз знам, а вие???
« Отговор #21 -: 16 май 2008, 07:07:15 »

Цитат на: Сосипатор в 15 май 2008, 16:04:18
Мещера кога-тогаз, ще им набере лайката?

Смей се ти, ама като стане напечено покрай тебе и хоп, се прехвърлиш в гръцко и готово

Лесен си - да му мислим ние, които не сме имали късмета ти и ще се блъскаме тука да дирим живот, а ти си имал живота на цел свет и ти е весело отстрани, та и чоплиш по "Мещера"

както и некой дописници на АТАКА, които са на "облегчен режим" и кой като тях

шапка на тояга ...


Активен
ARWAY (media)
Stoicho
Hero Member
*****
Активен Активен

Публикации: 2357




Re: Кого у нас считат за фашист? - Аз знам, а вие???
« Отговор #22 -: 16 май 2008, 13:01:40 »

Цитат на: Lazarka в 16 май 2008, 07:07:07
Да работиш земеделска работа 10 години хич не е лесно. И като се появи някой дебелог*з мързел да ти се кълчоти и да прави мизерии сигурно става доста гадно. Ако госпожата беше някой алчен боклук едва ли шеше изобщо да пише тука. А, че няма да време да пише редовно и да я познаваме с "бисери" по разни теми е разбираемо, ако работи на полето. Не я познавам, но познавам други хора, които гледат животни и градини по селата. Определено не киснат по форумите.
Лазарка,госпожата Нора реагира с типичната за номенклатурчик-тарикат съобразителност!Ако местният Доганов апаратчик и беше свършил работата,едва ли в нея щеше да закипят такива чувства като любов към България и чист като сълза национализъм.
"Интереса клати феса."
Има и доста българи,които работят на полето и отглеждат животни,но не търсят среща с Волен Сидеров заради лични облаги.


Активен
Сосипатор
Hero Member
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 1438





Re: Кого у нас считат за фашист? - Аз знам, а вие???
« Отговор #23 -: 16 май 2008, 14:02:45 »

Цитат на: man88nam в 16 май 2008, 07:07:15
Цитат на: Сосипатор в 15 май 2008, 16:04:18
Мещера кога-тогаз, ще им набере лайката?

Смей се ти, ама като стане напечено покрай тебе и хоп, се прехвърлиш в гръцко и готово

Лесен си - да му мислим ние, които не сме имали късмета ти и ще се блъскаме тука да дирим живот, а ти си имал живота на цел свет и ти е весело отстрани, та и чоплиш по "Мещера"

както и некой дописници на АТАКА, които са на "облегчен режим" и кой като тях

шапка на тояга ...

Какво имаш ти против Мещера?
Верно танграджия си пада, но като човек е за уважение. Те имат История с Венелин Ненчев и въпросната Нуртен, алиас Нора Николова. Аз го поддържам 100% в случая, не знам колко си запознат, ама че един ден ще им "набере лайката" е съвсем сигурно.
Май не си разбрал за какво става дума в поста ми. Порови се малко из старите теми и виж историята с Мещера и Нора Николова.


Активен
?? ??
?? ??

? ????? ??? ????




http://www.save-darina.org/
Тракиец
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 81




Re: Кого у нас считат за фашист? - Аз знам, а вие???
« Отговор #24 -: 16 май 2008, 15:03:32 »

Естествено ФАШИЗОИДИТЕ вБЪЛГАРИЯ са тези които смеят да провеждат РАСИЗЪМ срещу коренното ТРАКИЙСКО и бългАРско население.
Несъществува такъв род народ като турци ЗАРАД ТУИ понятие като "турция трябва да изчезне.
Затова всеки БЪЛГАРИН моля да не се вклячва в такиви провакативни тем5и .
Ако ще да цапа и мерише с своята турска лябя българия не им се довеяваите
оти ще стане ката ДИар.
Нора КА жи ,че си БЪЛГАРКА ,че да си равна с нас и да имаш ПРАВОТО на мнение.
Предлакам тая Нора да се изтриева и естественно темите дорде не СИ прлизнае че ебългАрка.

АЗЪ казах.




« Последна редакция: 16 май 2008, 18:06:51 от Тракиец » Активен
totengot
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 38





Re: Кого у нас считат за фашист? - Аз знам, а вие???
« Отговор #25 -: 16 май 2008, 16:04:55 »

Нито партия Атака е фашистка,нито ти си туркиня!!!

Цитат
по- точно българо- мохамедани

Набий си го в главата!


Активен
ЗА КОЛЕДА-ВЕРИЖНА ТЕХНИКА В КЪРДЖАЛИ!!!
Patriot
Hero Member
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 538


Бесарабски Българин!




Re: Кого у нас считат за фашист? - Аз знам, а вие???
« Отговор #26 -: 16 май 2008, 18:06:26 »

Нора, ще ми е интересно да чуя отговора ти на въпросите зададени от Владо.Надявам се че ще отговориш.Благодаря.


Активен
друг самотен войн
Hero Member
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 1241


победата ще бъде наша




Re: Кого у нас считат за фашист? - Аз знам, а вие???
« Отговор #27 -: 16 май 2008, 19:07:49 »

Цитат на: Nora Nikolova в 15 май 2008, 09:09:29
Аз съм туркиня и вече от десет години гласувам за ДПС.

Да не би тук да има изпуснато едно "НЕ" или само аз така съм си помислил?


Активен
––>За всички сръбски шовинисти и българомразци<––
man88nam
Sr. Member
****
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


005326


WWW


Re: Кого у нас считат за фашист? - Аз знам, а вие???
« Отговор #28 -: 18 май 2008, 08:08:19 »

Ако погледнеш пак написаното по-горе ще видиш, че нема никаква нотка против "Мещера", защото е свестен човек, подобен на мен, ама ти го подкара в тази посока

Или сега ще кажеш, че пък аз не съм прав, нали затова е форума ...

(а може и да не съм прав, ако не съм те разбрал)


Активен
ARWAY (media)
----------------------------------------------------------
очаквайте продължение smil4341944e6b0c8.gif
И нямайте никакво съмнение нуртен и ненчо,че наистина ще ви набера лайката!!!
Знам,че сте се върнали от Канада.Дано да сте изкарали някой лев повечко-ще ви трябват да си платите свободата...
PM
Top
Публикувано на: 18.5.2008, 12:53
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif ЗА КОЛЕДА-ВЕРИЖНА ТЕХНИКА В КЪРДЖАЛИ!!!
-------------------------
Много ми хареса подписа на ТОТЕНГОТ... smil4334ad8a149e0.gif
Подкрепям го напълно!
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



На 15-ти октомври е делото по жалбата ми в СГС ли,СРС ли,вече се обърках. smil4341944e6b0c8.gif
Но по-важното е,че вече имам Адвокат!Тъй че не ми пука особено точно в кой съд съм... smil4334a87ce0a9c.gif
.............................
Междувременно получих това:
Порталът Помощ Търсене Потребители Календар
Здрасти Мещера ( Излез ) Контролен панел · 0 нови лични съобщения ·
Виж новите съобщения във форума · Асистент

> Воини на Тангра -> Контролен панел -> Inbox

Меню
Лични съобщения

· Ново съобщение
· Входящи
'-- Sent Items
· Изпразни папките с ЛС
· Редактирай папките
· Книга с адреси
· Архивирай съобщения
· Неизпратени съобщения
· Проследи съобщения
Абонаменти

· За теми
· За форуми
Лична информация

· Редактирай профила си
· Редактирай подписа си
· Редактирай аватара си
· Редактирай снимката си
Опции

· Email настройки
· Настройки на форума
· Външен вид и език на форума
· Смени email адреса си
· Смени паролата си

Контролен панел
DA GO DUHASH PEDERAST!
[ Препрати | Отговори ]
Лично съобщение
bozok
DA GO DUHASH PEDERAST!, Jul 25 2008, 08:37 PM
Delete Post Quote Post




Група: Изгонени
Съобщения: 7
Дата на регистриране: 16-July 08

User posted image
[ Добави потребителят в книгата с адреси ]
Mini ProfilePMEmail Poster
Top
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Има и интерестна картинка,която изобразява виещ черен вълк покрай три луни,ама Админа ще я качи ако трябва.Аз не съм толкоз навътре с тия пущини.
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Тук някъде,по-назад,бях писал:"майната ти,партийо!".
Вижте как разсъждавах на десети ноември 2006 година:
...........................................
Не обръщайте внимание на свирката-само цапа темата.Всеки на тоя свят си има своите проблеми.Когато проблемът се яви общ за много хора,се ражда ПАРТИЯ!
..........................................
...А?какъв атракцион само.Зомбажа е велико нещо,но искам да успокоя четящите,че има начин за измъкване. smil3dbd4e7853679.gif
Трябва Вяра и повече сила,както спомена ТепТангра.
PM
Top
Публикувано на: 11.9.2008, 23:45
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Каня всички,които се чувстват съпричастни на делото ми на петнайсти октомври.Що пък,след делото,ако не са ми щракнали белезниците,да не си хапнем и пийнем заупокой на румен путков и вся остольная сволоч нейде из необятна /и ...неприятна?/ София?
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



"Новото" се оказа старо и познато:
Калоян Чавдаров Христов /в Интернет се подвизава с прозвището Фелдмаршал/ ЕГН 8510255320, Русе, ул. „Дондуков Корсаков” № 55А, тел.0889752432, домашен 824272.
МВР провокатор. Ако не беше такъв, щеше ли отново да пише във форума след моето официално Изложение до началника на РПУ - Ботевград?


--------------------
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (novo_ @ Sep 12 2008, 12:20 AM)
елти, лекувай се докато е време! Много
си зле! Правилно постъпи Антон Рачев като те
напусна 2001г. Битовият алкохолизъм ти е изпил мозъка! smil3dbd4e4c2e742.gif

Ама как те усетих на секундата мършо,а?!ЕЕЕй,немам равен!
А ти ,естествено,ще го духаш!Я кажи,да съм уточнявал некъде КОЯ Коледа ще е?! smil4341944e6b0c8.gif
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (Елтимир @ Sep 12 2008, 12:18 AM)
"Новото" се оказа старо и познато:
Калоян Чавдаров Христов /в Интернет се подвизава с прозвището Фелдмаршал/ ЕГН 8510255320, Русе, ул. „Дондуков Корсаков” № 55А, тел.0889752432, домашен 824272.
МВР провокатор. Ако не беше такъв, щеше ли отново да пише във форума след моето официално Изложение до началника на РПУ - Ботевград?

На леля Валя момчетно значи...Същото.Ожалвам я леля Валя,дето е родила тъкъв изрОд...
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (novo_ @ Sep 12 2008, 12:54 AM)
Ще дойде ден да ми се молиш на колене, така че
по-внимателно с изразите, отрепко! smil4334ad8a149e0.gif
На такива автоджамбази като тебе мястото им е в затвора при
братята ти циганета!

Виж,Квик,съвсем добронамерено те съветвам да напуснеш ако не страната,то поне Северна България!Говоря сериозно.тука аз имам позиции,а ти-не.Наистине ще хсе напукам некоя вечер и ще стане едно шоу-ще го дават по твойта любима телевизиика.ти си свършеняк,не разбра ли?!
Говедо?!
PM
Top
Amenhotep
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 14
Участник # 659
Дата на регистрация: 8-November 06



Фелдьо, гевезенце недорасло, пак ли смъртни присъди даваш ...

абе нали си направи сайтче и форумче - седи си там - виж че никъде, никой не те ще ...


А да, я им разкажи как рева пред Боян Расате ... кажи ми бе герой ... нали силна личност, като теб не лъже ...


--------------------
!!! ????-????? ??????????? !!! [img]http://img67.imageshack.us/img67/802/sanstefano1rc.jpg[/img] [img]http://img16.imageshack.us/img16/5268/chalga3ca.jpg[/img] !!!!! ???????? ??? ?????? !!!!!
PMEmail PosterUsers Website
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (novo_ @ Sep 12 2008, 02:17 AM)
Има и друг вариант за тебе мещерче-крадец на коли!
Ще ти дойдем на гости с един джип в Дулово, влизаме със взлом у вас/ако
не отвориш доброволно/ и след като се извиниш за обидите ще се
разминеш само с едно изнасилване пред очите на родата ти... Не се ли
извиниш - бедна ти е фантазията какво те чака педерастче!

Ей туй ще си го копирам!
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Добре е да се подсигурите откъм джипове-просто съвет.знае ли се...с квот си дошъл,дали ще се върнеш с него и по същият път...имам предвид шосе,твърд.Дали Пътят нема да е друг...имам предвид въздуха...знае ли човек?...
Още по-малко,знае лри пък Квик,мършята от русе,дето само моето благоволение го държи жив,как се влиза и о кой начин се излиза от града ,носещ името на царстващият Род?!Все въпроси калиянчо...


Това съобщение е редактирано от Запознат на 12.9.2008, 9:44
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (7) « първа ... 2 3 [4] 5 6 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020