www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Отблокиран сайт


Страници: (3) 1 [2] 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Отблокиран сайт
anti666
Публикувано на: 13.3.2009, 14:04
Quote Post












"Аз ви бях последната връзка с едни хора, щом не го оценихте, гледайте си работата. "

Бог ми е свидетел, че точно за това настоявах да ти се махне бана. Тогава, а вероятно и сега си мислеха, че блъфираш за да ти махнат варненци забраната. Като видях, че не става, това беше една от причините (поне от моя страна) да възстановим в стария сайт да се пише. За да ми реват сега, че сме го узурпирали с Данчо и да си искат обратно пари. Сега ти имаш тази възможност, но пак се сърдиш като дете и псуваш всички, дори и тези които ти протягат ръка. Твоя воля. Ако Тези хора имат да предават нещо - сайта си работи и е вече извън контрола на 666. Ако смятат, че ти си единствения и Избран посредник - така да бъде. Аз лично отказвам да се преструвам че като плюеш - вали дъжд само щото ще загубим тази връзка. Или ще бъдем свободни Хора или това не е начина.
Точно така Мещера е заробен, щото твърдо си вярва, че бафомета-парадокс бил колобър. И думата му не подлежи на обсъждане. Аз пък твърдо вярвам на написаното тук
Top
Георги-НЗ
Публикувано на: 13.3.2009, 15:15
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



QUOTE
Оттук нататък забравете за Елтимир.

Много пъти си го писал това и си се сърдил пък още повече.


QUOTE

Благодаря за плюнките и клеветите, оправяйте се без мен.

Не знам да е имало плюнки и клевети напоследък. Отново се държиш необяснимо и неадекватно. Затова не очаквай някакво по-различно отношение към теб - освен това което сам предизвикваш. Да те уважават околните не е някаква даденост завинаги, а нещо динамично, което непрекъснато трябва да се извоюва.

Също така си спомни ако можеш какви ги приказваш кога си пиян. И не си мисли, че като изтрезнееш - ние сме забравили казаното и всичко е точно и нищо не е станало . А това е така защото когато ти си пиян - ние не сме били в този момент на черешата smil4334ab7941679.gif .

QUOTE
Аз ви бях последната връзка с едни хора, щом не го оценихте, гледайте си работата.

Може да си бил последната връзка преди. Но едва ли тези Хора биха разчитали на такава връзка която се сърди спонтанно и не се знае кога ще е на линия. Залога е прекалено голям.

QUOTE
Забравих да ви кажа да си берете лайката, щото се подразбира. Гадно постъпихте с мен, гадно ще ви се отвърне.


Лайката ние си я берем и без подканяне, но не е цъфнала още.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 13.3.2009, 16:48
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Да, бе, да немало е плюнки. Айде, че такива ще ги напиша, ама сега съм трезвен. И аз не съм забравил събитията от есента. Сами ще се видите какво можете без мен. Нали ме оплюхте и ме отхвърлихте, сега се оправяйте както си знаете. С Елтимир дотук!


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 13.3.2009, 16:51
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ето откъс от писмото ми от вчера до един човек: "Не искам помощ от никъде и от никого, за да няма после надумвания. "Нека никога срещи да няма, за да няма след тях и раздели" - написа някога Пеньо Пенев. Мисля, че е бил прав."


--------------------
PM
Top
anti666
Публикувано на: 13.3.2009, 16:57
Quote Post












И пак за късопаметните. Осуетяването на плановете на някои нехора чрез бившия админ да направят това;

"Група: Админ
Съобщения: 5435
Потребител # 1
Дата на регистрация: 30-June 05
Старият сайт потъва заедно със всичко старо.
Очаквайте спиране на простотиите
."
било узурпация. Аз му казвам демагогия. Игра на думи, което е нещо обичайно в поробена България. Където понятията добро и зло, чест и безчестие са объркани тотално. Това е характерно за Крайното време. Но тук нямаме намерение да го допуснем. Не се съмнявам, че на всички това положение ще им хареса. Но и на нас много неща не ни харесват. Който желае - да пише тук, който не желае - негова воля. Вече трябва да е ясно какво може, какво не може и с какво бихме направили компромис. Всеки път, когато на някой му е къса паметта ще му навирам в очите горния цитат, където Тачо си изпусна нервите. Не е моя работа да изяснявам причините. Мен ме интересува крайния резултат.
Top
Eлтимир
Публикувано на: 13.3.2009, 17:49
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Не става дума за желание или нежелание да се пише. Искам да си го напишете черно на бяло, че ме отхвърляте и толкова. Трябва да го напишете. Поне един трябва да го напише. За да ме освободи от задълженито да влизам тук, където след ден и без друго няма да мога да влизам. Но искам преди това да го прочета.


--------------------
PM
Top
Георги-НЗ
Публикувано на: 13.3.2009, 18:07
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



QUOTE (Елтимир @ Mar 13 2009, 05:49 PM)
Не става дума за желание или нежелание да се пише. Искам да си го напишете черно на бяло, че ме отхвърляте и толкова. Трябва да го напишете. Поне един трябва да го напише. За да ме освободи от задълженито да влизам тук, където след ден и без друго няма да мога да влизам. Но искам преди това да го прочета.

Да разбирам, че търсиш оправдание да не влизаш тука?
Или ти е необходим някой който да е "виновен" за това че не влизаш?

Не е ли малко смешно ако някой ти напише " не влизай тука" и ти да се чувстваш изгонен? Този сайт не е нито твой, нито мой - а на Българите от България е.

Ами регистрирай си друг ник и от "чуждо" име си напиши каквото ти е необходимо. Мисля, че така най-добре ще ти се изпълни желанието.

Това съобщение е редактирано от Георги-НЗ на 13.3.2009, 18:09


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
Запознат
Публикувано на: 13.3.2009, 18:15
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Вместо да получа пълния архив на двата сайта, както бях помолил, ми бе изпратен само линк към архив с файловете на новия сайт без базата данни за него. Понеже писах ЛС на Виктор и нямам отговор, поставям въпроса си тук:
Моля, дайте ми линк и към базата данни за новия сайт, (новото форумче) както вие подигравателно го наричате и така нагло узурпирахте.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 13.3.2009, 18:38
Quote Post












Значи, продължаваш да наглееш. Отговор трябва да си получил на личната си поща отпреди 4 часа. Ако не си я погледнал преди да пишеш - друг въпрос. Но понеже избираш пак тук да манипулираш да повторя писаното от преди
"Ако все пак на някого е необходим спешно и не е в базата, тогава благоволи да кажеш откъде да се изтегли и Йордан ще го дръпне."

Препратено ти е това, което имам от хостинга. Ако благоволиш да кажеш къде точно се намира базата за сайтчето ти, ще го искаме пак от тях. Ако е в админския панел, Данчо ще ти го прати. Ако е в базата, обясних ти вече, че достъп до нея нямаме. Умишлено не го искаме. Но търпението определено ми се изчерпва. Нито пък съм ти длъжен, както ти не си длъжен да дадеш обяснения какви показания си писал и защо си се опитвал да натопиш Елтимир чак за смъртта на Цъката.
Top
Запознат
Публикувано на: 13.3.2009, 18:54
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Егати интригантите дето сте...нямам представа за какво ме питаш, най-добре е да се пита алкохолика-вампир, той знае всичко, неговите хора ще му снесат, ако случайно не знае... smil4341944e6b0c8.gif
PM
Top
anti666
Публикувано на: 13.3.2009, 19:58
Quote Post












Сигурно съм го питал вече. Макар че няма значение - един от двама ви не казва истината. Но аз гледам крайния резултат а горното си е твое, което е от значение. Както и това;
"Ще съм доволен, ако админа му прасне баницата."
тук
Ако аз съм параноик, ти тогава си шизофреник. А bgskina като пише
"Едва ли някакво юзърче регистрирано пред 10 месеца и имащо постове по малко от пръстите на кракта и ръцете ми може да ми говори какъв е този форум и какъв не е", дори си няма на идея че 10-месечното "юзърче" е самия админ.
Иначe да сринеш сайта, най-вероятно можеш да го направиш но каква ще ти е файдата, освен ако не те натискат за това.
За базата на новото сайтче, виж си там пощата и дай някакви инструкции. Без такива не ти обещавам, че въобще ще я получиш. И ми е много ми е чудно как така не си пазиш архив от нея, след като излиза, че ти си я проектирал.
Top
anti666
Публикувано на: 13.3.2009, 20:33
Quote Post












QUOTE (Елтимир @ Mar 13 2009, 02:13 PM)
Оттук нататък забравете за Елтимир. От утре няма да имам Интернет, отклоних категорично всички предложения да ми го платят. Това е, щото съм авантаджия. Благодаря за плюнките и клеветите, оправяйте се без мен. Аз ви бях последната връзка с едни хора, щом не го оценихте, гледайте си работата. Забравих да кажа, че предпоследният го убиха през май 2006-та. Обесиха го с един синджир. Обесиха го, докато аз се намирх в Дубай. Вече нямате никой. Да сте живи и здрави.

Тук обаче има един интересен момент. Блъфира ли Елтимир или казва истината? Това, че само му трябва публика някак си не издържа логически. Малко след това си направи собствен сайт и няма чак такава нужда от този. Логично е да предположим, че ако онези хора имат нещо да казват, може да изберат други форми на комуникация, наместо електронните, които се подслушват яко. Човек, когото познават отпреди. Добър или лош Елтимир е имал срещи с тях. Нещо повече, в ръцете му е била една особена древна книга. Това поне не може да се отрече. Добър или лош, за тенгрианството той е от малцината, които знаят подробности тук. А това е все пак тенгриански сайт. Единственият в България. Така че за мен в този случай не блъфира. Още повече, че беше споменал нещо което e от огромна важност. Което касае Саракта. Една думичка само, която ме накара да се замисля за целесъобразността той да бъде държан в изолация. Въпреки всичките си пороци. Аз насила не мога да накарам някой да повярва в казаното. Не можем да накараме българите масово да пишат тук или да повярват в идеята за Саракта. Но има едно голямо но. Какво ако пък не блъфира?
Както казах и преди ако цената е пълно послушание и възхищение - не съм съгласен да я плащам, аз поне лично. Но ако тази цена е освобождението на България и той може да помогне - защо да се лишаваме от тази помощ? Ако в чувала с плявата има заровен и диамант, не си ли заслужава да го преровим? Не знам - истината в случая е много неясна. Но цената е България. Да бъде свободна или да я няма въобще.
Top
anti666
Публикувано на: 13.3.2009, 21:51
Quote Post












QUOTE (Георги-НЗ @ Mar 13 2009, 04:15 PM)
QUOTE
Оттук нататък забравете за Елтимир.

Много пъти си го писал това и си се сърдил пък още повече.


QUOTE

Благодаря за плюнките и клеветите, оправяйте се без мен.

Не знам да е имало плюнки и клевети напоследък. Отново се държиш необяснимо и неадекватно. Затова не очаквай някакво по-различно отношение към теб - освен това което сам предизвикваш. Да те уважават околните не е някаква даденост завинаги, а нещо динамично, което непрекъснато трябва да се извоюва.

Също така си спомни ако можеш какви ги приказваш кога си пиян. И не си мисли, че като изтрезнееш - ние сме забравили казаното и всичко е точно и нищо не е станало . А това е така защото когато ти си пиян - ние не сме били в този момент на черешата smil4334ab7941679.gif .

QUOTE
Аз ви бях последната връзка с едни хора, щом не го оценихте, гледайте си работата.

Може да си бил последната връзка преди. Но едва ли тези Хора биха разчитали на такава връзка която се сърди спонтанно и не се знае кога ще е на линия. Залога е прекалено голям.

QUOTE
Забравих да ви кажа да си берете лайката, щото се подразбира. Гадно постъпихте с мен, гадно ще ви се отвърне.


Лайката ние си я берем и без подканяне, но не е цъфнала още.

Така е, това не е единствената връзка с тях. Присъствието им е и тук, в този сайт макар и скрито, което е още една причина да не допуснем блокирането му. Има и още един канал на комуникация, онзи древен способ, с който някога балагурите са общували. За който няма познати подслушвателни устройства. Проблемът за него е, че все още сетивата, за които е споменато в "Славянската епоха" не са така развити при нас. Особено в мръсотията на големия град.
Обаче тези, които някога са подържали връзка с Елтимир са според мен и най-главните. Защото да си Пазител на тази Книга значи нещо. Сами разбирате колко предпазливи трябва да са след векове гонения и особено след този случай, за който беше споменат. Миналата година в Гложенския манастир някакъв поп запали обителта. Може и случайност да е, а може и да не е. Обаче това е манастира, където Елтимир се е докоснал до Книгата и са го посветили в тенгрианство. А съм сигурен, че за да докопат или унищожат този най-важен артефакт след Ковчежето, някои нехора няма да се спрат пред нищо. Затова и ние трябва да се постараем да направим този сайт с максимално лоша "видимост" за тия.
Така че Ангеле, ако очакваш някой тук да ти каже "махай се" - няма да го чуеш. Даже и Данчо няма да го направи. Да ти отсява плявата - да. Но за другото - ще има да чакаш.
Top
Eлтимир
Публикувано на: 14.3.2009, 11:26
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



ТТази вечер вероятно ще ми спрат Интернета, а искам това, което ще пусна сега да се знае. Направо копирам мои писма до един човек. Кой е той, няма никакво значение. Приемете, че писмата ми са отправени до всеки, който се е опитвал да ми надумва заради едно или друго. Вероятно има още какво да добавя, но сега не ми се пише.

Това вероятно ми е последното писмо. Довечера или най-късно утре вечер ще ми спрат нета и толкова. Къде се получи неразбирането? Всъщност гадните интриги започнаха много отдавна. Ама нали все прощавах и гледах никого да не засегна. Още през 2007 година, когато варналии идваха, те поискаха да ги заведа до Гурково, за да се убедят с очите си, че не е циганско село. Да, в това село няма нито един циганин, нито един! Тогава се направих на тапа, и че нищо не разбирам, а не трябваше. Защото се получава следната картинка. Не знам някой дали си дава сметка какво огромно напрежение за изисква от мен, за да върша всичко. И това на фона на един все по-засилващ се натиск. Натиск във всяко едно отношение. От известно време Ваня ходи да спи на село, че тук не се издържа. Теснотия и гладия. Съвсем естествено е в един момент човек да рухне. А помощ не приех и не искам да приема, защото толкова пъти ми се натякваше и то гадно. Стига толкова. Ако имах условия за работа бих могъл много да направя. Но при тези условия просто няма как. Особено като гледам как толкова много хора се огънаха при един много по-слаб натиск. Не мечтая нито за аудитория, нито за слава. Онова, което исках, бяха едни елементарни условия, за да мога да работя. Интересуваше ме единствено резултатът от моята работа. Уви, така и си останах неразбран. А пък като си пийна, ми идва война да подпаля, така ми се е събрало. Само погледни клеветите, които до един момент опровергавах. Виж само "Парад на измяната", дори и тази книга е достатъчна. Ама като виждам, че моите факти и доказателства не се вземат под внимание, а тайните писъмца и ЛС продължават да вливат отрова, какво повече да направя? Мисля, че веднъж ти го писах и изобщо не се шегувам. Вечер като си легна, си мечтая да умра по време на сън. Поне в смъртта да не се мъча. Казваш за Дубай, че си поканил. Да, така е. Но нима тези десет дена могат да компенсират всичките жестоки удари, които получих заради своето писане?
Достатъчно е да спомена само палежа и заболяването на Ваня. Пак ти казвам, много хора са рухвали след много по-малки и по-леки удари. Има и още, но за какво да приказвам. Лошото е, че сега нямам никакви планове. Често казано, разчитах на някакъв резултат след онези пет сайта. Това е многомесечен денонощен труд. Слагам и подготвителната работа, която изобщо не беше малка. Накрая виждам една кръгла нула, пълен провал. Как да не се отчаям и как да накрая и аз да не клекна?
Ами това е. Ще си бъда вкъщи, но нещо не ми се пише. По-късно ще погледна за последно пощата и за после не знам. И бездруго от месеци съм станал нещо като доброволен затворник. Все по-рядко излизам, а няма и къде да отида. Не ми стигнаха силите и това е единственото, в което приемам да бъда упрекнат. Но пък който вярва, че има повече сили, нека опита.
Мисля, че накрая съм длъжен да спомена и нещо, което прекалено дълго премълчавах. За "материалното ми облагодетелстване". Да, пращани са ми пари, не отричам. Дали обаче аз нищо не съм давал срещу тези пари? Да оставим труда, видях, че той не се цени. Ти знаеш ли каква уникална библиотека имах? На Севар например съм дал всичките книги на Никола Николов и на Петър Добрев с автографи. Оригиналните писма на Свинтила също. На Тачо му дадох интервюто на Николов, написано собственоръчно от него. Ами колко книги от 19 век съм раздал, знаеше ли го? Колко антични предмети, монети и какво ли не. И сега ще ми се натяква за някакви мизерни суми, с които едва успявах да си платя Интернета и да си купя малко храна и цигари. Ето, затова нищо не искам и нищо няма да приема. И ще се изненадаш като ти кажа кой беше моят най-голям материален разход. Тези над 300 тетрадки с подбран архив, тези всичките изрезки и снимки. В продължение на десет години по бай тошово време аз събирах архива си с мисълта, че ще потрябва. Давал съм на година над 200 лв за абонамент. За да имам всичко наготово, когато потрябва. Настрана колко съм купувал и откъде съм се изхитрял да се снабдявам с редки и ценни издания. Сега нищо от това го няма. И на Бел съм давал пълни чанти с тетрадки. Хубаво, някакви си тетрадки. Но това бяха изрезки на стотина години. Много от тях ги няма и в Народната библиотека. Например комунистическия "Работнически вестник". Други пък са страхотна рядкост. Е, това не струва ли пари? Ако можех, щях да си върна всичко получено, до последната стотинка. Проблемът е, че няма откъде. Няма и вече какво да продам.
Когато стана пожара през 1992 година имах доста сребро, може би над 2 килограма. Във вид на монети и старинни накити. Сега няма и един грам. Имах доста голяма колекция от римски и византийски монети, и тях вече ги няма. Сигурно няма да се сетя за всичко. Но искам да знаеш, че и аз съм давал, когато съм могъл. Само че сега моите врагове са се усетили, че съм особено уязвим в материално отношение и удрят там. Въпреки, че от есента категорично отказвам да приема и една стотинка. Преди 1989 година получавах добра заплата като ел. монтьор, а работех частно и фотография, та си докарвах добри доходи. Да съм забогатял с тях? Знае ли някой къде са потъвали всичките тези доходи? Жена ми понякога още ми споменава за тях, как съм лишавал семейството си заради Идеята, а накрая Идеята се оказала една илюзия. Не знам, наистина не знам какво повече да добавя. Не знам дори и един ден дали ще бъде оценено всичко, което направих. И още един аспект от дейността ми. Преди 1989 година, а и в първите години след това бях завързал огромен брой познанства. С далеч неслучайни хора. Всичкото това би могло да се превърне в един огромен духовен и интелектуален капитал. Уви, някои се постараха да погубят всичко. Навсякъде подлост, интриги, клевети. Толкова пъти ги разобличавах методично и с доказателства. И какво? Все едно нищо. Кой и какво може да иска повече от мен? Толкова пъти рухвах, после се съвземах, изправях се и продължавах. Пак нищо. А от онези, с които тръгнахме в началото не остана никой. Не издържаха. С част от тях още сме си приятели, но те не искат повече с нищо да се занимават. Гледат си живота и толкова. През 1998-9 година на следствието защитих всички, поех всичко върху себе си. И какво? Също както през 1978 година, и тогава постъпих по същия начин. А сега разни вчерашни като Тачо се чудят как да ме удавят в капка вода.
Ако искаш пусни писмата ми в сайта. Напълно трезвен съм и заставам зад всяка своя дума. Дълго стисках зъби и не говорех за тези неща, не мислех, че е достойно да ги кажа. Все пак стигнах до извода, че е по-добре да се знаят. Защото виждам каква изкривена и невярна представа се изгражда за мен.
Ще добавя и за вестника. Някой знае ли как се прави вестник с „бюджет” от 100-150 лева? Как се прави, как се печата и после се разпраща до десетки хора. Как за всеки брой съм се чудел откъде да намеря някой допълнителен лев, за да си покрия разходите. И дори съм давал за тоя вестник от мизерната си заплата, която тогава беше 84 лв. Сега я няма и тази заплата. Да не си мислят, че съм забогатял. Също и с книгите. Продажбите дори не покриха производствените разходи. Честно казано, имах планове да издам следващи книги с приходите, обаче приходи почти нямаше. За втората книга „Невидимата атака” Бел, която иначе много знае да приказва си задели 250 бройки. Уж щеше да ги продава, а накрая нищо не излезе. Всеки получава за своя труд някаква сума, с която поне да живее. Някой дали ме пита аз как съм живял през тези години? Преди 1989 година имах възможност и правех големи разходи в името на Идеята. Плащал съм на онези цени по 240 лв телефонни разговори. Заради обажданията ми до Радио „Свободна Европа”, заради което бях и арестуван. Какво знаете всички вие? Знаете ли как сме си отделяли и последните стотинки да обикалям хората и да върша дейност, която днес е напълно забравена. И сега, когато вече няма откъде и как, следват надумванията. Може да не е приятно, може и на мен да не ми е приятно, но преди да се оттегля ще кажа и аз какво съм дал от себе си.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 14.3.2009, 12:42
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Достатъчно беше да пусна няколко думи тук и клеветите пак почнаха. Познат почерк, дори ми пратиха линк да си го прочета:
http://www.afera.bg/index.php?option=com_c...ng=bg&Itemid=33
"Пазете се от ДС провокатори

Автор: Слави Бинев Дата: 17-01-2009 11:28
Тоя Алтимир ли е комунистическа кир ли е,Ангел Грънчаров ли един комунистически провокатор и агент на Държавна Сигурност още 1978 година.Затова е включен в книгата на дисидентите която е книгата на измамите и в нея олигофрена Неделчев, трябваше да комплектова книга на провокаторите.Истинските дисиденти умряха забравени....А този криминален престъпник Грънчаров за това са го запалили заради престъпленията му не за друго !"


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020