www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Севар


Страници: (3) 1 2 [3]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Севар
Eлтимир
Публикувано на: 29.4.2009, 20:56
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Извинявам се, объркал съм се. Имах предвид мълчанието на Запознат, Тачо.


--------------------
PM
Top
anti666
Публикувано на: 29.4.2009, 21:30
Quote Post












Аз също мога да потвърдя, че с горната снимка Елтимир е сгрешил неволно, връзвайки я с името на Йордан. Затова предлагам наместо да заключваме теми просто заради общото дело да си изтриете сами двата постинга. Единият тук, а другия Елтимир сам да си го махне от темата
http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...t=0&#entry34692
Защото наистина не се касаеше за него, а темата е прекалено важна, за да стои това заяждане на дребно.
Top
Eлтимир
Публикувано на: 29.4.2009, 21:43
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Махнах го. Наистина, в трудни моменти на човек му се случва да се поувлече.


--------------------
PM
Top
anti666
Публикувано на: 29.4.2009, 22:07
Quote Post












И понеже в другата тема стана дума за Ериг Кан, вижте това. Елтимир първи го откри и кажете съвпадение ли е

"Мисля тези дни да се метна под гумите на някоя кола, току виж съм си разнообразил сивото ежедневие. Не е лесно всеки ден едно и също - на работа - вкъщи, вкъщи - на работа"

Йолов е написал това буквално седмици преди да почине в автомобилна катастрофа. Това е - великият Кръговрат на живота.
Top
Eлтимир
Публикувано на: 29.4.2009, 22:17
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Преди това е получил вътрешен импулс да отиде на Мадара. Това също може да се намери в неговия блог. Сам си го е писал. Не искам да коментирам, защото съм пристрастен. Тоя човек причини на мен и на семейството ми твърде много зло. А преди това от моя страна беше видял само добро.


--------------------
PM
Top
Севар
Публикувано на: 30.4.2009, 14:20
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Здравейте на всички! Заради настоятелните молби да отговоря, все пак ще го направя. Елтимире, искаш потвърждение на думите ти за Силвия. Да, доколкото аз имах досег с нея, мога да потвърдя, че всичко свързано с нея беше много зловещо и пълно със загадки. Хората на Золотов са доказани изроди, симпатиите към тях ти се връщат тъпкано. Но не ми слагай такава вина на гърба. Нямам кой знае какво за казване, така че и мълчанието ми не е проблем. Преместването ми в Своге няма връзка нито със Силвия, ЛЕМС или каквито и да било заплахи. Не съм под никакви преследвания и е странно как може някой друг да знае, че ме преследват, а аз самият да не съм усетил. Съжалявам за Войнов и за роднините ти! Наистина, тези тихи убийства са нещо чудовищно. Мечтая деня, когато цялата истина ще изплува. Например за убийствата на журналиста Александър Кирчев и сина му Пламен Кирчев, който се обесил. Баща му Александър разбрал, че става въпрос за психотроника и събрал един куфар с документи и доказателства. Но тогава и него го самоубиват. В последствие май и майката също. Казвам го без определена цел, просто да го има документирано някъде.
Извинявам се на всички, които са сметнали мълчанието ми като признак на високомерие. Просто така ми е по-добре и го намирам за по-смислено.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 30.4.2009, 14:25
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Благодаря ти, приятелю! Получих съобщение, че са те заплашвали, че си имал големи неприятности, поради което си заминал да живееш в Своге. След всичките ужаси, които се наложи да преживея реших, че мълчанието ще бъде смърт. Затова почнах темата. Радвам се, че опасенията ми не се оправдаха. Ама нали знаеш приказката: "Да не дава Господ да ти се случи това, което ти мислят близките". Защото близките се тревожат и все си мислят най-лошото. Оная вечер очаквах Ваня да се върне от Хисаря, където беше с децата от детския дом и като не се прибра, до един часа през нощта съм гледал рубриките с катастрофи из сайтовете...
Още веднъж ти благодаря. И моите сили значително намаляха, но докато мога, ще водя битката.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 30.4.2009, 14:59
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Имам усещането, че току-що погребахме ЛЕМС. Като идея и методика. Нашата Идея и нашата Вяра се оказаха по-силни!


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020