www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Йезуитщината в Интернет


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Йезуитщината в Интернет, и "различните" сайтове-търсачи на истина
anti666
Публикувано на: 30.8.2010, 14:03
Quote Post












Знаем отдавна, че антибългарски сили контролират тотално всички медии и средства за комуникации. В духовната война те са много важни за покушението на българския дух.
Много хора обаче се залъгват, че интернета си остава свободна територия, където може да се чуе и различно мнение. Поне за такива се представят сайтове като
QUOTE
XNETBG.COM - различният сайт
или
QUOTE
Tisitova - Форум на познанието


Нека да разгледаме първо форума на Румен Чорбаджийски. Там админите откриха специална ТЕМА за тенгрианството. Дали е българска Вяра и почитали ли са предците ни Тангра. Самият чорбаджаков там твърди, че Тангра е тюрски бог. Само не разбрах, защо бонистите, предшествениците на толкова тачените от него будисти са нарекли свещеното си езето Тангра. И имат дори ден на Тангра в Архангеловден (Димитровден по новия календар). Би било редно тогава да го нарече бонистки Bог.
Погледнете обаче с каква злоба и патос се нахвърлиха на един от нашите, дръзнал да им пише в форумчето. Тържествуващi, че са го "насолили". Напомня ми библейската история в двореца на Ирод, когато Синедриона кара Помазания да им демонстрира чудеса и тържествуващо го обявяват за лъжепророк.
Но сайтчето "ти си това" се чете от 2-3 човека, така че не е толкова важно какво мислят тамошните търсачи на познанието. Нито пък са участвали някога с нещо в Движение Воини на Тангра.
По-интересен е въпроса със сайта на Хнет. И на него ще обърна по-сериозно внимание, защото там някои от админите и активните участници са били такива и тук, в сайта на Движението. Нямаше да повдигам тази тема, ако типично по-йезуитски оттам не изтриха някои постинги, които намирам за важни и ще ги публикувам тук. Нека всеки да си направи сметката ако въобще някой се интересува от истината. Смачкана тотално в окупираната ни България.
Top
Йордан_13
Публикувано на: 30.8.2010, 15:26
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Въобще не трябва да се обръща внимание на това, какво се пише в подобни форуми. Нашата посока е ясна и ние я следваме. Какво пишат другите за нас и какво е тяхното мнение, малко ни засяга, освен, ако няма изхвърляния и откровени манипулации на новоизлюпени ясновидци, духовни учители, йоги и откровени психопати. В крайна сметка в Саракта, подобна пасмина, едва ли има место - болестотворните бактерии нямат место в здравия организъм.
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 30.8.2010, 16:43
Quote Post












За разни драсканици като в tisitova - може. Сакар си научи урока, за който отдавна говорим тук - да не си пилеем енергията в излишни простотии. Онези се хранят с вниманието на някой.
Обаче за Хнета не съм съгласен. Причината е са последните две страници от ТАЗИ тема. Както и едно предупреждение преди това на някой си Димитър Радев към тогавашните ни админи.
QUOTE
3. Ще започнат дела срещу агента и админите, които не са го спрели. Делата ще бъдат няколко.
4. Съжалявам, че не дойдохте юни месец. Тогава щяхме да начертаем стратегията и тактиката за новия етап.
5. Сега е крайно наложително да започнем начисто. С общи сили заедно с X-net и други.
6. Условията са сменени. Има нова и могъща служба, която ще следи жестоко.

При нас новият етап наистина дойде, но съвсем различен за тази ГРУпичка. На нас Небето ни откри пътя към Саракта. На тях им донесе безапелационен БАН.
В Хнета обаче нещата си влязоха по каналния ред. Отдавна вече не сме заедно с тия, отдавна не са и в раздел "Приятели".
Top
anti666
Публикувано на: 30.8.2010, 17:02
Quote Post












Причината да отворя тази тема тук е това, че админите на Хнета решиха най-безочливо за изтрият последните постинги от онази тема. В която един от нашите с регистрация на името на Господаря на Горния свят - Улген, като потърпевш именно от такива ГРУпички най-чистосърдечно отправи предупреждения към участниците в Хнет.
QUOTE
През 2000 година и по-рано КГБ сформира специализирани мобилни отряди, обучени с цел психотронна, черно-окултна магия, нлп и т.н. и т.н за неутрализация на млади български умове, които имат за цел повдигане на земната честота или унищожение на старите структури и порядки - има изписани книги от потърпевши, които описват и моя случай, но това е тема на друг разговор!

Реакцията е мълниеносна. Типично по йезуитски е засипан с подигравки. Изтрит е част от текста му, където директно предупреждава точно за сайта на Хнет.
QUOTE
След този поуст нямам друго какво да добавя освен, че параноята е признак, който предполага неефективно лечение. Може би е време да се сменят медикаментите.
.
Но ето и най-важния. Защото е писан от бивш човек от Движението. В което директно изкарва хората от Воини на Тангра ...психопати. На мен лично тази работа не ми пука особено, обаче внушението е явно. Не четете там, защото може да се прихванете!
QUOTE
Няма от къде другаде да ме познаваш, освен от "Воини на Тангра" - мястото, където социалната ми лудост се засили, за да може да стане видима за мен и за околните.
"С тази разлика", че успях по нелесен път да оправя това нещо, което и до днес е сред основния ми житейски опит.
Top
anti666
Публикувано на: 30.8.2010, 17:17
Quote Post












Ето го и изтритото;
QUOTE
Рядко пиша тук, но понеже ми излизат с инсинуации, че Движението Воини на Тангра причинило на някой социална лудост да зема да попитам и аз. Я кажи, Спорт кой те запозна с онзи, дето ти слагаше психотропи в чая и го изби на шизофрения? Некой от Движението ли или гаджето ти? И сега с тия размишления кого заблуждаваш - хората тук или самия себе си, че си се "оправил".
Щото службите точно такива търсят - млади българи, с определен талант и възможности. И сайт като Хнета е идеалната възможност да си набират кадри. Така че хич не се смейте на Улген. Верно света е малък и се знаем. Знаем
кой събираше оперативна информация за Движението и кой предаваше лични данни на службите. Знаем дори кой ти беше разработващия офицер. Яд ме е, че такива като тебе им ставате много удобни маши на онези гадове. Но им идва и на тях края. А пред тебе - що е време, все е твое.

Ето и още една снимчица от статия в българската преса преди 2 месеца. За още едни такива "психопати и параноици". Физикът от нуклеарна лаборатория към научен център Петър Чобанов и професор Георги Василев. Именно ТАЗИ снимка им преля чашата и макар единият от админите, също бивш модератор в този сайт не мислеше да трие, се СПУСНА заповед отгоре и тази неправилна снимка беше поправена. Тоест изтрита. Няма снимка - няма проблем.
За мен психопатите са тия дето облъчват с психотроника малки деца, както пише в статията. Психопати са тия дето заплашват близки на инакомислещите в тази нещастна държавица. Тия, дето си играят със съдбите на хората. Но тяхното време им изтича. Още малко ще ги потърпи Българският Бог и после с гумичката. Без право на прераждане! И на тях и на родата им.
Top
anti666
Публикувано на: 30.8.2010, 18:01
Quote Post












Преди време един от нашите модератори - Миро, сега админ в сайта на Хнет, волно или неволно си дал паролата на ГРУпичката и ни изтриха целия форум. Наложи се след това хоста ни от Казахстан да ни го качва от архивите. Под някакъв измислен предлог, че сме обидили приятеля му Пасков, той беше един от тия, които се извъртяха на 180 градуса. Причината я разбираме и не можем да се сърдим на никого. Точно както и на автора на предишните цитати. Но аз го казвам категорично. Сайтът ХNETBG.COM е изцяло под контрола на службите и техни вербувани хора. Идеално място за социални експерименти с по-различните и мислещи българи, както и за идивидуални разработки срещу по-обнадеждаващите. Все пак още Ал Масуди го е казал, че българите са от народа на маговете.

И понеже стана дума за още един герой, Пламен Пасков - малко преди да го банираме твърдеше, че не се познавал с Радев
QUOTE
С Димитър Радев имам точно такова общуване, каквото има всеки, който е говорил по скайп и чатил. С тази разлика, че не съм го чувал от месеци, а преди това (последния път си чатихме 2-3 пъти) не съм имал контакт се него повече от година.
Какъвто и контакт да имам с него, каквото и да съм обсъждал, аз не съм навредил на никого нито с дума, нито с дело, за разлика от вас.
Преди да броите Радев за източник на проказа (както ни го представяше Ангел) потрудете се най-накрая вие да докажете: с какво той е лош за когото и да е, освен Ангел, и кое на вас ви дава правото да слагате знак "прокажен" на всеки човек, който под една или друга форма е имал общуване с него.
Данчо, за тебе се отнася."

А след това в статията на Блиц излиза, че не само му е правил интервюта, но и бил негов довереник.
QUOTE
Познавах го (Радев), вземал съм интервю от него (видео) около 10 минути (прекъснаха ни), и ми е казвал неща, които не са записани, а са само запомнени.

Поредните йезуитщини, които показват колко добре направихме че изолирахме цялата тази хазаро-руско-ченгеджийска пасмина.

Аз обаче предлагам още нещо. Пълен и тотален бан по всички възможни айпита и адреси на всичките тия. Защото честно казано, започна да ми се повдига от толкова лъжи и манипулации.
Сега чета в сайтчето на Елтимир, че бившата му приятелка Силвето го заплашва със съд. Щели да го съдят наследниците на другия му бивш приятел и "колобър" Димитър Радев. Разбирай - еврейската организация Шалом. Резултат на контактите му с разни хора и нехора. Очертава се интересно дело.
При нас, да сме начисто балтията и толкоз. Ако ще и да сме една шепа хора, които пишем. Поне сме с ясни позиции и ясни принципи. Останалото е ЙЕЗУИТЩИНА.
Top
Йордан_13
Публикувано на: 30.8.2010, 19:23
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Ми казвай кои са да ги изпобанирам по всичко и да приключваме.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 30.8.2010, 20:23
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Още повече на психопат като Чорбаджака и откровен антибългарин и на пишльовците от Х-нета, можем само да отговорим с тази тема

http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...=ST&f=11&t=2965

И аман вече, стига сме се занимавали с други форуми. Те, ако искат да се занимават с нас, и съответно да изядът шутовете и шамарите.
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 30.8.2010, 23:43
Quote Post












QUOTE (Йордан_13 @ 30.8.2010, 20:23 )
Ми казвай кои са да ги изпобанирам по всичко и да приключваме.

Нема нужда! Ти си ги изпобанирал всичките. С изключение на още двама-тримца, като се почне с чорбаджака. Просто трябва да им засилим бана по всевъзможни айпита, за да не могат да даже да и да влизат тук. Точно както Саракта нема да е за всички.
Най ме изкефиха в сайта на чорбаджията онези, дето чистосърдечно си заявяват, че ако им приведем твърди доказателства за Тангра (за предпочитане от мастити професори), ще станат върли тенгриани. Сладури! Напомнят ми за наш ГоцЭ. Като комунист не стъпваше в църква, а сега е по-набожен от папата. Само че този път не са познали. Този път ще е много по-различно и аванта няма да има. Ама ние не знаехме, ама ние бяхме объркани...
QUOTE
25. Но по-напред Той трябва много да пострада и да бъде отхвърлен от тоя род.
26. И както беше в Ноеви дни, тъй ще бъде и в дните на Сина Човечески:
27. ядяха, пиеха, женеха се, мъжеха се до оня ден, в който Ной влезе в ковчега, и дойде потопът, та погуби всички.
28. Също тъй, както беше и в Лотови дни: ядяха, пиеха, купуваха, продаваха, садяха, градяха;
29. но, в който ден Лот излезе из Содом, от небето заваля огън и жупел и погуби всички;
30. тъй ще бъде и в оня ден, кога се яви Син Човеческий.
31. В оня ден, който бъде на покрива, а нещата му вкъщи, той да не слиза да ги взима; и който бъде на полето, тъй също да се не обръща назад.
Лука, гл. 17
Top
anti666
Публикувано на: 13.9.2010, 13:37
Quote Post












Понеже в блогчетата си Елтимир започна пак да се оплаква от "групичка узурпатори" дето узурпирали сайта, аз да припомня какво се случи през ноември 2007г. със сайта на Движението. Натиснете TУK
QUOTE
В името на Ctrl, Alt и Свети Delete обявявам края на този експеримент. Говоря за себе си, който иска, да продължава. ..
Елтимир

По това време започват координирани прекъсвания на сайта от страна на българския хостинг NS1.bg, въпреки че е платен до края на годината. Първите предупреждения идват от втория админ, Запознат. Севар по това време вече въобще не участва. По-късно става ясно, че е заплашван. Забележете, че Запознат е единственият от администрацията, който взима някакво отношение. Хунор също го няма никакъв, а Елтимир за пореден път е обиден за нещо си.
QUOTE
10.11.2007
Днес, след поредното спиране на сайта от техническия отдел на NS1.bg ми заявиха, че сайта товари прекалено много сървъра и поради тази причина няма да можем да изкараме много дълго така. Точните думи бяха: "Този сайт не е за споделен хостинг".
Варианта да не се получава така е сайта да го преместим на нает сървър или да го преместим на отделна наша машина(колокация на сървър). И двата варианта ще струват повече от 100лв. на месец без таксата за свързаност към интернет.
Доскоро таксите ги плащаше само Севар, а от скоро след завишаването на таксата се включихме аз и Antijew.
Мисля, че края на този сайт ще настъпи съвсем скоро.

Предупреждението му се сбъдва наистина. Дни след това хостинга под натиск на НСБОП дърпа шалтера на сайта. Близо 2 месеца той не съществува и нито Хунор, нито Елтимир проявяват някакъв и най-малък интерес да бъде вдигнат. През февруари 2008г. "групичката узурпатори" със собствени усилия и средства успяват да го качат отново на споделен сървър, където се оказва, че си работи без никакви проблеми. Само защото този сървър е базиран в неутрална страна, където тенгрианството е част от държавното управление.

През 12.09.2010 отново четем оплаквания в сайтчетата на Елтимир;
QUOTE
С него и със Севар възстановихме сайта, за да ни го откраднат по-късно една групичка узурпатори...
Изключение имаше за сайта на "Воини на Тангра", който направихме ние със Севар и Хунор, а после други ни го присвоиха

Искам само да добавя. Сайтът "Воини на Тангра" не е само виртуалния израз на Движението. Той е и олицетворение на Саракта, където лъжата и йезуитщината ще бъдат премахнати из основи от управлението. И всеки, който прибягва към такива методи ще бъде гонен оттам, без значение от заслугите и титлите му. Каквото и да ни струва това.
Top
Йордан_13
Публикувано на: 13.9.2010, 14:24
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



С него и със Севар възстановихме сайта, за да ни го откраднат по-късно една групичка узурпатори...
Изключение имаше за сайта на "Воини на Тангра", който направихме ние със Севар и Хунор, а после други ни го присвоиха
======================================================
Да не говорим за последните му изцепления, когато му махнахме Бана, за да видим що за стока е станал, а той арогантно се изцепи, че сайта трябва да бъде унищожен, защото там се подвизавали следовници на Радев. От този на мене определено ми писна. Според мене той определено е агентче на ДС и КГБ, чиято задача е просто да внимава, слухти и руши всяка възможност група българи да направят нещо заедно.
Вчера в село Кестен в Родопите един човек ми каза: "Знаеш ли, защо българския народ го тъпчат политиците му? Защото го разединиха. А разединен народ, най-лесно се управлява". Това е и задачата на Алтимир, защото той не е "Ел"- "Бог", а просто Ал Бънди;)))Смехурко, агентче, ловец на шарани. След като ги улови, ги настройва едни срещу други. При него няма енергия за обединение, точно обратното.
Така, че пука ни, кой бил узурпатора. Кой е узурпатора на възможността на българите да работят като едно цяло се вижда, казва се Алтимир (не "Ел").
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 17.9.2010, 18:02
Quote Post












В жалкото форумче на чорбаджака www.tisitova.com сколасаха да изтрият мнението ми още докато им пуснах снимката с надписа на гръцки БОГ ТАНГРА - ΘYO ТАГГРА. С едно кратко предупреждение да не се извиняват с незнание в покушението им срещу българския Бог. Още докато го пишех, администратора им чевръсто изтри всичко, въпреки че точно онези искаха да видят некакво доказателство. Затова викам тая снимка да я качим на по-видно място в сайта. Защото и без очила, макар колоната умишлено да е занемарена, централната й част е достатъчно четлива, за да не си професор или лингвист по старогръцки да прочетеш написаното.
Та по този повод един вече баниран тук се изхвърли със следното;
QUOTE
Колкото до анти666 с последното ти предложение се чудя кой е по-лош комунистите или такива, като теб. Бог да пази България!

В Саракта Бог наистина ще пази България, защото ще е негова и ще се е сбъднало продължението на "Каквото е горе, такова е и долу." Обаче като я няма МАДАМ, не знам само кой ще пази антибългарите, които целенасочено са се занимавали с покушение срещу Българския Дух. Ако въобще някои от тия има лошия късмет да оцелее годините на безвремието, в Саракта ще им бъде потърсена отговорност. И няма да минат с номера "Ма аз не знаех, ма те времената бяха такива, ма те ме караха така да пиша!"
Top
anti666
Публикувано на: 17.9.2010, 18:17
Quote Post












Агент Гоце от Държавна сигурност сега ходи и се кръсти в църквата. Агентите му от НСО строго охраняват отвън да не влезне някой простосмъртен, докато тоя си разиграва медийния цирк пред олтара. Гоце Сирщника - служител на същата комунистическа Служба, която преди време следеше бабите да не водят внуците си в църквата и вкарваше свещеници в концлагери. Наместо поповете сега да извърлят това същество оттам с шутове, те му пеят молитви за здраве. Така е, защото комунистическите Фамилии и техния ударен Юмрук - ДС никога не са сдавали властта. Още с масонския преврат от 1944г.

Много скоро обаче ще дойде края на властта им. И тогава както пееше един чалгар "Нема не искам, нема недей!". И за тях, и за слугите им.
Top
Йордан_13
Публикувано на: 17.9.2010, 20:05
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



В жалкото форумче на чорбаджака www.tisitova.com сколасаха да изтрият мнението ми още докато им пуснах снимката с надписа на гръцки БОГ ТАНГРА - ΘYO ТАГГРА. С едно кратко предупреждение да не се извиняват с незнание в покушението им срещу българския Бог. Още докато го пишех, администратора им чевръсто изтри всичко, въпреки че точно онези искаха да видят некакво доказателство. Затова викам тая снимка да я качим на по-видно място в сайта. Защото и без очила, макар колоната умишлено да е занемарена, централната й част е достатъчно четлива, за да не си професор или лингвист по старогръцки да прочетеш написаното.
=======================================================

Да, качи я на видно място, както и тази от музея в Плиска, където както си спомняш пишеше "кана субиги Омуртаг", за да се престане с безумните спекулации на банда мръсни, юдейски дьонмета в интернет, че онова не било вярно, че другото не било верно. Надписът едвам се четял, не било ясно какво пише и се почват спекулациите. Кучетата не престават да лаят и внасят съмнение в душата на обикновения човек. Г-да, ние специално отидохме да се запознаем, с тези надписи на место, точно заради вашето помиярско лаене в интернет пространството и можем да ви кажем, че надписите, не само се четат идеално, но и много ясно се разбира какво пише на тях. И че всяка ваша дума е ДОЛНА ЛЪЖА!
Вие ще бъдете съдени при установяването на Саракта за внасяне на отрова в съзнанието на обикновения българин. И вашата присъда е само една - смърт чрез обесване. Приятно лаене!
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 20.9.2010, 15:29
Quote Post












QUOTE
Който победи, ще го направя стълб в храма на Моя Бог; отгдето няма вече да излезе вън; и ще напиша на него името на Моя Бог, и името на града на Моя Бог, новия Ерусалим, който слиза от небето от Моя Бог; ще напиша и Моето ново име

3.12 Откровение на Йоан
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020