www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Мисъльта е оплождаща или рушаща Битието


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Мисъльта е оплождаща или рушаща Битието
Ванина
Публикувано на: 18.6.2014, 22:00
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



Направихъ тази картинка провокирана отъ единъ крайно немислещъ човекъ. Той всеки день повтаряше че мрази религията, че не вярва въ Бога, защото Богъ е въ него и единственно може да го намери въ себе си кога спре да мисли. Но ако и да отрича религията той по поведение е най религиозниятъ и догматиченъ човекъ когото съмъ срещала, отричащъ всяка човешка мисълъ у дугите, а високопоставящъ своята си мисъль, а тя е да спрешъ да мислишъ. Но той не е спрялъ да мисли. Доминиращата му мисълъ е насадена отъ вънъ, а тя е да спремъ да мислимъ. Въ интерес е на силните на деня да спремъ да мислимъ, за да може бъдем скопени, да не се оплождаме от своите си мисли, а лесно да приемаме чуждите. Необратимъ случай, пагубно скопена му е мисъльта. Той на всяко мое изказване реагира като религиозенъ фанатикъ. Какъ на времето са наричали староверците езичници, какъ комунистите наричаха истинните хора фашисти, то той озлобенъ на всяка моя реплика реагира като че съмъ най грешната и ми лепва етикетъ на мислеща “Твоята мисълъ-илюзия е това, а не истината. Спри да мислишъ!” Той е примемеръ какъ да не бъдемъ, защото атаката на скопяването средъ народите е навсякъде въ всички сфери и интереси, всички нива интелигентностъ люде, всички религии всички изкуства, всички малко или много са засегната. Дори и най имащите себе си за събудени са засегнати отъ взривната вълна на скопяването въ сегашниятъ ни векъ. И ето какво казваше Елтимиръ.

http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...opic=3697&st=15
“Ванина, не ми се сърди, но тоя път ще ти възразя. Човешката мисъл има способността на произвежда Информация. Съжалявам, нямам по-точна дума. Това е ней-съвършената енергия във Вселената. Нататък си права. Каквото качество вложим в нея, такъв плод ще покълне. Мисълта на човека е изключително важна. Тя е, която определя бъдещето. За което мислим, за което мечтаем, това ще се случи. Нашата мисъл е много по-могъща от веществата, които ни заобикалят.
И си позволявам да кажа нещо нещо ни в клин, ни в ръкав.
При някой от нас ще дойде черен човек, негър. Нека нашият, който и да е той да го приеме като брат. И бели и черни сме от един и същ биологичен вид, създаден през хилядолетията. И сме изправени пред една и също опасност. Нека му каже "Братко" и да го покани. Нито негрите, нито китайците са наши врагове. Дойде време всички човешки раси да осъзнаят истинския си враг. Това са песоглавците, а техен основен инструмент са евреите.
Не знам колко седмици, дни или часове ми остават и се опитвам да споделя още нещо с вас. Но много ми се ще да запомните, че Елтимир докрай не е паднал на колене. Силвия Мирчева от групата ЛЕМС не напразно ме наричаше Овод.”


Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top
Ванина
Публикувано на: 18.6.2014, 22:08
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



И съ текстъ - означенията на местоположенията.

Тези картинки ги намалихъ до двеста и нещо кб. Иначе са ми на осемстотинъ и нещо. Въ галерията неможахъ да пусна ни големия ни малкия форматъ. Може би по нататъкъ ще ги публикуваме и по големи формати.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020