www.Voininatangra.org
 
 
 
АКТУАЛНО   МАТЕРИАЛИ   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Галерия

Списък от албуми :: Последно качени :: Последни коментари :: Най-гледани :: Най-високо оценени :: Търсене

Галерия > Албум Свещената планина (Странджа-Сакар) 
Обратно към предишната страница Покажи/скрий информацията за снимката Започни слайдшоу ФАЙЛ 7 от 1053 Изпрати снимката по email Вижте предния файл Вижте следващия файл
Натиснете,за да видите снимката уголемена
Мишкова нива
ДАНЪКА Е ПЛАТЕН! Траките? А-хахахахаааааааааа.... Къде са траките, г-да траколози? Тези траки, с които станахте професори и лапахте народната пара! Вашият живот е напълно загубен напразно, защото се основава на суетата на определени личности да бъдат големи учени, за да бъдат някои! И да не копат на нивата!

(25) На портата на пречистената къща
окачвали щит,
който означавал,
че данъкът е платен.
(26) После всички отивали на гробищата,
където кукерите обещавали на хората
да помолят Чулман да облекчи
положението на техните покойници.
(27) Нали Чулман бил този, който превозвал
всички погребани покойници
през реката Курун
в другия свят –
(28) и хората мислили, че той
може да знае за тях
и да им помогне
да се устроят по-добре в Тама.
Оцени тази снимка   (общ рейтинг : 2.1 от 5 с 61 гласа)
Боклук
Слаба
Средна
Добра
Отлична
Велика
Детайли за снимката
Заглавие:Мишкова нива.jpg
От албума:Албум Свещената планина (Странджа-Сакар)
Добавена от (на фотоапарата за още):Йордан_13  
Оценка - 61 глас(а):
Ключови думи:
Големина:77 КБ
Качество:800 x 508 пиксели
Отваряна в цял размер:391 пъти
Изпратена по ел.поща:0 пъти
Изпращач Коментар
anti666
Публикуван на: 26/2/2025 13:01  Обновен на: 26/2/2025 13:01
Регистиран: 22/9/2006
От:
Публикации: 2586
 Отг.: Тервел кана субиги
Какъв “кана субиги”, та тук Серафима и още някакви най сериозно ни убеждаваха че нямало български канове , ами само князове?
anti666
Публикуван на: 26/2/2025 13:07  Обновен на: 26/2/2025 13:07
Регистиран: 22/9/2006
От:
Публикации: 2586
 Тервел кана субиги
https://www.voininatangra.org/modules/ipboard/index.php?act=ST&f=12&t=3094&s=0o0klvposiks8v936k6q65dgr1

Ей го е, тоя патаяга даже лично мен ме поучаваше как да мисля правилно. Цяла тема има тук създадена .
И ся Кво?


[ xcGallery powerd by dev.xoops.org ]