www.Voininatangra.org
 
 
 
АКТУАЛНО   МАТЕРИАЛИ   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Тенгриянство

Раздели

Цитат
"Разпънатият бог учи слабите са стават още по-слаби, а силните да се превръщат в слаби – покорството е самата същина на тая странна вяра"
--

Още цитати...

Тематика

Сайтът на старата Българска Вяра
Последни новини
Последни материали
RSS Feed

(1) 2 3 4 ... 8 »
от света : В ПАМЕТ ЗА УБИТИЯ ОТ КРЕМЪЛ РУСКИ ДИСИДЕНТ-САТИРИК
Публикувано от anti666 на 2026/6/18 22:04:02 (55 прочита)

https://www.facebook.com/p/Semyon-Skrepetsky-100010187644371/

Уважение за смелостта ти, братан! На 15.06.2026г в Полша талантливият руски художник и сатирик Роберт Козувков, известен като Симеон Скрепецки беше зверски застрелян от ФСБ. Разгледайте тук някои от карикатурите му, уникални са! Този мъж, въпреки заплахите от любителите на руския мир как ще го изнасилят, нарежат на парчета и прочее и прочее, намери сила да се бори докрай. Вероятно наивно вярвайки, че руският мир няма да го закача в ЕС, все пак е само сатирик и художник, а не разведчик или военен. Три дни по-рано, в деня на Русия той беше застанал сам пред руското посолство в Берлин, докато на входа чакаха на опашка почитателите на руския мир да ги приемат и да "целунат хуя" на кремълския сатанист, както той се изрази. Вижте и видеото от неговия самотен протест. Явно това е било последната капка за кремълските убийци.

Оценка: 0.00 (0 гласа) - Оцени - ПЪЛЕН ТЕКСТ... | 1825 байта оставащи | Коментирай
от света : Умай - песен от Башкирска България
Публикувано от Йордан_13 на 2025/8/8 13:20:00 (1138 прочита)


"Беден башкорт къддаръ хомайдън йондоззаръ" - башкирските девойки са звездите на Умай

Kaкво за песента? Химна на Годината Дилом.

Аз първи представих песента в българския нет. Те, обикновено българите гледат глупости в интернет, но аз следя стриктно къде енергията на годината Дилом ще се прояви и даде някакъв плод. Разбира се, не в Дунавска България, за тук нямам никакви илюзии, ще е чудо, ако тука се случи нещо позитивно при тази ромеизация, гърцизация и тотална чифутизация.
Но, тoва е телепатията, ти викаш в ефира и който е на твоята вибрация, на твоята енергетика, той ти отговаря и то как! Останалото тука: мън-мън, дайте пари;))) Разтърсен бех като излезе песента.
Всичко в тази песен, хем е много лично, хем много българско. Ти не знаеш, но аз живея на такова място, където се сливат две реки като две змии, които тук с плитките на девойката беха представени. Именно на едно такова място, дето се сливат две реки е бил построен първия български град. Това e код, хем личен, много личен и същевременно много български.
Башкирите отговориха уникално. Сигурно и те са били изненадани вътрешно, че от Дунавска България идва такъв сигнал;))) Това е първия разговор, който правим с звук и картини, макар и разделени на не знам колко хиляди километри пространствено. Най-лошото е, че това събитие, май, само аз го празнувах;)))
Другото, което не знаеш и което е част от кода. Йен чишме - изворът с жива вода, той също е в близост до сливането на двете реки. Просто уникален отговор.

Оценка: 0.00 (0 гласа) - Оцени - ПЪЛЕН ТЕКСТ... | 2799 байта оставащи | Коментирай
от света : Терор с дронове над Кийв
Публикувано от anti666 на 2025/3/24 10:10:00 (3067 прочита)

Отдавна не е в новините, но всяка нощ градът на Шамбат Кий е подложен на ракетни атаки и дронове.

Това кратко видео не е за слабонервни. Снимано е вчера и показва как жена гори жива в дома си след подаръка от кремълските сатанисти. Хотят ли руские война? Това след пикирането на поредния шахед от 2 км височниа според новата тактика за терор.
Видео файла може да го изтеглите от ТУК

Новината в украинските медии на другия ден за терора в Днепърски район. "Гледах как жената изгоря жива..."

Оценка: 0.00 (0 гласа) - Оцени - ПЪЛЕН ТЕКСТ... | 1016 байта оставащи | Коментирай
от света : Казахско тенгриянство
Публикувано от anti666 на 2025/1/31 6:50:00 (5899 прочита)

Оценка: 0.00 (0 гласа) - Оцени - ПЪЛЕН ТЕКСТ... | 488 байта оставащи | Коментирай
от света : Тенгриянският шаман Габишев затворен в лудница
Публикувано от anti666 на 2023/10/6 11:50:00 (6143 прочита)



Въдворен в лудница на принудително лечение от 2 години вече. Заради това, че първи казва на глас, че Путин е обладан от Злото. Още преди началото на Войната. Като дава и едно страховито предупреждение какво би се случило, ако не успее да изгони демона от Путин

Оценка: 0.00 (0 гласа) - Оцени - Коментирай
(1) 2 3 4 ... 8 »
Нови снимки в Галерията
Джиен в Годината Имен9.jpg
24/6/2026 0:18
Йордан_13
Джиен в Годината Имен8.jpg
24/6/2026 0:18
Йордан_13
Джиен в Годината Имен7.jpg
24/6/2026 0:18
Йордан_13
Джиен в Годината Имен6.jpg
24/6/2026 0:18
Йордан_13
Джиен в Годината Имен5.jpg
24/6/2026 0:17
Йордан_13
Джиен в Годината Имен4.jpg
24/6/2026 0:17
Йордан_13
Джиен в Годината Имен3.jpg
24/6/2026 0:17
Йордан_13
Джиен в Годината Имен2.jpg
24/6/2026 0:17
Йордан_13
Джиен в Годината Имен1.jpg
24/6/2026 0:17
Йордан_13
Мунди Гундяев.jpeg
24/6/2026 0:10
Йордан_13
Гундяй оро.jpeg
24/6/2026 0:06
Йордан_13
Румен Гундяев Миланов.jpg
24/6/2026 0:05
Йордан_13
Мунди - АИ робота Роб.jpeg
23/6/2026 17:58
Йордан_13
Мунди Рушки.jpeg
23/6/2026 17:56
Йордан_13
Русия точи България- Наталка Еллис.jpg
15/6/2026 16:09
Йордан_13
Bиж всички cнимки...
Последно от форума
>ЗАЩИТЕН ВХОД<

БЪРЗ ВХОД Потребителско име:
Парола:

Скрито име


Забравена парола?

За нас

Подкрепете ни!
ЦКБ АД-клон СЛИВЕН
BIC: CECBBGSF IBAN: BG56CECB979010C6607000
Георги Йорданов Георгиев Валута:ЛЕВ
цъкни за повече инфо

Приятели