Уважение за смелостта ти, братан! На 15.06.2026г в Полша талантливият руски художник и сатирик Роберт Козувков, известен като Симеон Скрепецки беше зверски застрелян от ФСБ. Разгледайте тук някои от карикатурите му, уникални са! Този мъж, въпреки заплахите от любителите на руския мир как ще го изнасилят, нарежат на парчета и прочее и прочее, намери сила да се бори докрай. Вероятно наивно вярвайки, че руският мир няма да го закача в ЕС, все пак е само сатирик и художник, а не разведчик или военен. Три дни по-рано, в деня на Русия той беше застанал сам пред руското посолство в Берлин, докато на входа чакаха на опашка почитателите на руския мир да ги приемат и да "целунат хуя" на кремълския сатанист, както той се изрази. Вижте и видеото от неговия самотен протест. Явно това е било последната капка за кремълските убийци.
Публикувано от Йордан_13на 2025/8/8 13:20:00 (1138 прочита)
"Беден башкорт къддаръ хомайдън йондоззаръ" - башкирските девойки са звездите на Умай
Kaкво за песента? Химна на Годината Дилом.
Аз първи представих песента в българския нет. Те, обикновено българите гледат глупости в интернет, но аз следя стриктно къде енергията на годината Дилом ще се прояви и даде някакъв плод. Разбира се, не в Дунавска България, за тук нямам никакви илюзии, ще е чудо, ако тука се случи нещо позитивно при тази ромеизация, гърцизация и тотална чифутизация. Но, тoва е телепатията, ти викаш в ефира и който е на твоята вибрация, на твоята енергетика, той ти отговаря и то как! Останалото тука: мън-мън, дайте пари;))) Разтърсен бех като излезе песента. Всичко в тази песен, хем е много лично, хем много българско. Ти не знаеш, но аз живея на такова място, където се сливат две реки като две змии, които тук с плитките на девойката беха представени. Именно на едно такова място, дето се сливат две реки е бил построен първия български град. Това e код, хем личен, много личен и същевременно много български. Башкирите отговориха уникално. Сигурно и те са били изненадани вътрешно, че от Дунавска България идва такъв сигнал;))) Това е първия разговор, който правим с звук и картини, макар и разделени на не знам колко хиляди километри пространствено. Най-лошото е, че това събитие, май, само аз го празнувах;))) Другото, което не знаеш и което е част от кода. Йен чишме - изворът с жива вода, той също е в близост до сливането на двете реки. Просто уникален отговор.
Публикувано от anti666на 2025/3/24 10:10:00 (3067 прочита)
Отдавна не е в новините, но всяка нощ градът на Шамбат Кий е подложен на ракетни атаки и дронове.
Това кратко видео не е за слабонервни. Снимано е вчера и показва как жена гори жива в дома си след подаръка от кремълските сатанисти. Хотят ли руские война? Това след пикирането на поредния шахед от 2 км височниа според новата тактика за терор. Видео файла може да го изтеглите от ТУК
Новината в украинските медии на другия ден за терора в Днепърски район. "Гледах как жената изгоря жива..."
Публикувано от anti666на 2023/10/6 11:50:00 (6143 прочита)
Въдворен в лудница на принудително лечение от 2 години вече. Заради това, че първи казва на глас, че Путин е обладан от Злото. Още преди началото на Войната. Като дава и едно страховито предупреждение какво би се случило, ако не успее да изгони демона от Путин